وقتی استاندار گیلان سخنان وزیر اقتصاد را نقض میکند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۹ دی ۹۲ - ۱:۱۴

  کد خبر : 20772

  وقتی استاندار گیلان سخنان وزیر اقتصاد را نقض میکند

  به گزارش واران نیوز: استاندار گیلان آقای نجفی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان صومعه سرا ضمن اشاره به …

  به گزارش واران نیوز: استاندار گیلان آقای نجفی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان صومعه سرا ضمن اشاره به سیل اخیر در این شهرستان از زحمات حسینعلیزاده فرماندار سابق برای رسیدگی به سیل زدگان، حضور به موقع در صحنه و پیگیری مشکلات تشکر کرد.

  وی گفت: یکی از خصوصیات دین مبین اسلام پاک دستی و اخلاق است که این دو خصوصیات باید در تمام مسئولان کشوری وجود داشته باشد انسان بدون اخلاق و غیر پاک دست در نظام جمهوری اسلامی جایی ندارد و اینها اصول مدیریتی ما است.

  وی در ادامه گفت: مردم ما از مدیران به غیر از پاکدستی، ارزش های اخلاقی،تلاش انتظارهایی مانند ایجاد اشتغال,معیشت،فرهنگ،رفاه و تدبیر را نیز دارند دولت آقای روحانی با برنامه هایی که شروع کردند امید را در مردم و مسئولین شعله ور ساختند این امید باید با ابزارهایی به ثمر برسد که متاسفانه محدود است

  استاندار در ادامه گفت: زمانی که ما دولت را تحویل گرفتیم در برخی از استان ها ذخایر گندم کمتر از یک هفته مردم بود،منابع برای تامین حداقل حقوق کارمندان هم کافی نبود حتی برای پرداخت یارانه دولت مجبور به قرض گرفتن پول از بانک ها میشد.

  نجفی با بیان این جمله که خزانه خالی در کنار تدبیر وامید است گفت: ما باید شرمنده باشیم که نمیتوانیم در کنار عملکردهایمان در استانداری و فرمانداری ها از پروژه های عمرانی صحبت کنیم.

  وی با اشاره به اینکه مسئولین وظیفه دارند تا با جذب سرمایه و سرمایه گزار ایجاد شغل نمایند گفت: فرمانداران باید توسعه گرا باشند و مسائل اقتصادی،صنعتی،کشاورزی و… شهرستان و استان خود را بشناسند.

  نجفی صومعه سرا را از نظر پیشینه کشاورزی تولید ابریشم،چوب و.. توانا دانست و گفت: صومعه سرا بهترین فرصت ها را در دست دارد که باید از آن ها بهترین استفاده ها را کند تا برای جوانان این شهر ایجاد اشتغال بکند.

   

  استاندار گیلان در آخر ضمن تاکید بر مدیر و مدبر بودن آقای رجبی ایشان را اهل تدبیر و با اعتقاد دانستند

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro