امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 3 June , 2023
امروز : شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۴۰۲ - 15 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 208
  پرینتخانه » اخبار روز ایران و جهان تاریخ انتشار : 22 ژوئن 2012 - 12:36 |

بیرون انداختن تاجر دوبی نشین از هتل تیم ملی

یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال، تاجر دوبی نشین را که به دلایل نامعلومی در اردو دیده می شد، از هتل بیرون انداخت….. به گزارش خبرنگار ورزشی مشرق، یکی از مشکلات فوتبال در سال های اخیر، حضور اشخاصی است که نسبتی با آن نداشته و مشخص نیست چه دلیلی موجب حضور آنها شده است. در یک […]

یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال، تاجر دوبی نشین را که به دلایل نامعلومی در اردو دیده می شد، از هتل بیرون انداخت…..

به گزارش خبرنگار ورزشی مشرق، یکی از مشکلات فوتبال در سال های اخیر، حضور اشخاصی است که نسبتی با آن نداشته و مشخص نیست چه دلیلی موجب حضور آنها شده است. در یک سو، آقازاده هایی دیده می شوند که سودای شهرت و معروفیت دارند. آنها خود را به ستاره ها نزدیک می کنند تا بتوانند در کنار آنها قرار گرفته و عکسی بیندازند. اگرچه، این گروه پس از مدتی خود به مرکز فساد و تباهی در فوتبال تبدیل می شوند که نمونه های آن بسیار بوده و هستند.
در دیگر سو، دلال ها و واسطه هایی قرار دارند که مشغول چپاول و غارت این رشته هستند. اینها از هر فرصتی بهره می برند تا به منافع مالی خود برسند و در این بین، از هیچ چیزی ابایی نداشته و فقط به منافع خود می اندیشند. در این گروه البته، افراد سالم نیز وجود دارند؛ اما مواردی دیده شده حاکی از فضای نامطلوب آنها است.
در این بین، برخی اشخاص نیز هستند که از دارایی فراوانی برخوردارند؛ اما دلیل حضورشان در فوتبال معلوم نیست. یکی از این نمونه ها، تاجر دوبی نشینی است که این روزها اطراف تیم ملی نیز بسیار دیده می شود. وی در شرایطی که به دستور کادر فنی، شخصی حق حضور در هتل و محل اردو را نداشته، برای خود جولان می داده که این موضوع با واکنش یکی از بازیکنان مطرح همراه می شود.
براساس اخبار دریافتی، این بازیکن که در خارج از ایران نیز فعالیت می کند، این تاجر را از هتل بیرون می اندازد. نکته حائز اهمیت این است که وی این بازیکن را به حذف از تیم ملی تهدید می کند و حرف هایی بر زبان می آورد که شگفت انگیز است!
اکنون این پرسش مطرح است که چگونه این تاجر مقیم امارات متحده عربی به خود جسارت می دهد که در قبال بازیکن تیم ملی فوتبال چنین لفظی را به کار ببرد؟ چرا مسئولان فدراسیون در قبال این موضوع واکنشی نشان نمی دهند؟ ارتباط وی با برخی ساکنان ساختمان فدراسیون موجب شده تا به تیم ملی نزدیک شود یا باید ریشه این اتفاق تاسف برانگیز را در جای دیگری جست و جو کرد؟ از سویی، وی به چه دلیل اینقدر به تیم ملی نزدیک می شود؟
در این بین، این تاجر که در کشور متخاصم امارات حضور دارد، چگونه است در فدراسیون فوتبال اینقدر رفت و آمد دارد؟ نقش وی در فدراسیون چیست و چه ماموریتی دارد که چین تنش هایی را وارد می کند؟ از سوی چه کسی و با چه عنوانی اجازه حضور در اردو را دارد؟
به نظر می رسد، علی کفاشیان بایستی در این زمینه توجه ویژه ای داشته و پاسخگو باشد که این تاجر، با چه هدفی در اطراف تیم ملی است و آیا از سوی وی داراری ماموریتی است؟ امید است در این زمینه اقدامی سریع صورت گیرد تا دیگر شاهد حضور افراد ساکن در سرزمین های بیگانه و متخاصم با نظام کنار مجموعه های ملی نباشیم….

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.