تغییر و تحول مدیریت ها نقش فزاینده ای در پیشرفت کشور دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۹ دی ۹۲ - ۲:۱۰

  کد خبر : 20803

  تغییر و تحول مدیریت ها نقش فزاینده ای در پیشرفت کشور دارد

  نماینده مجلس شورای اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه میدان های مختلفی را انقلاب سپری کرده و این میدان، میدان …

  نماینده مجلس شورای اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه میدان های مختلفی را انقلاب سپری کرده و این میدان، میدان جولان تدبیر است گفت: در چنین میدانی تغییر و تحول مدیریت ها نقش فزاینده ای برای پیشرفت امور کشور که نیاز مبرم جامعه و خواستگاه ملت است دارد.


  به گزارش واران نیوز،حمیدرضاخصوصی ثانی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان اظهار کرد: موقعیت های و مدیریت های ظاهری وفادار احدی از انسان های عالم نمانده و آنچه مانده نیک نامی است .

  وی افزود: امروز بر این امر مهم مفتخریم که در اردوگاه آموزش حکمت، فرزندانی که می توانند کشور را مدیریت کنند تا به دنیا ثابت کنیم که ما می توانیم را داریم.

  نماینده مجلس شورای اسلامی صومعه سرا گفت: امروز میدان، میدان جولان سیاست در سطوح بین المللی، کشوری، استانی و شهرستانی است که سکانداران هر شهرستان نماینده مجلس و فرماندار آن شهر ستانند.

  خصوصی تصریح کرد: در مشروح حکومت علوی فرماندار مسئولیتی دارد که باید توجه ویژه ای به آن شود و آن اینکه جولانگاه تدبیر می طلبد تا از اهل اندیشه جوان بهره بگیریم.

  وی با بیان اینکه مسئولین برای رسیدن به قله های سعادت، عزت، توسعه و پویایی یک کشور باید از هشت آفت دوری کنند، خاطرنشان کرد: توقف، خودشگفتی و غرور، خودمحوری، غفلت، اشرافی گری، لذت جویی، جمع آوری و جمع کردن ذخارف دنیوی و تلاش برای کسب محبوبیت آفت هاییست در کمین مسئولان است.

  نماینده مجلس شورای اسلامی صومعه سرا تاکید کرد: مسئولین نباید در پستی که به آنها واگذار می شود کبر و غرور بر آنها حاکم شود تا نتوانند به وظایف خود به درستی عمل کنند.

  خصوصی اظهار کرد: از فرماندار سابق تشکر و تقدیر می کند که شخصیتی دست پاک، فرهنگی، اهل علم و دانش و همپای مسئولان و مدافع نظام اسلامی است.

  وی افزود: صومعه سرا، شهرعرفا، اندیشمندان، آگاهان و در عین حال شهر فتنه و ذلالت است.

  نماینده مجلس شورای اسلامی صومعه سرا با بیان این مطلب گفت:  فرماندار جدید باید حواسش را جمع کند که وی را رصد می کنند و در گذشته ۳۳ ساله این شهر تاریکخانه ای بوده است که در ضعف های ملموس پنهان دست از این تاریکخانه کشیده اند و بسیاری از مسئولین را به نابودی کشانده اند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro