نشست بصیرتی انقلاب اسلامی و اقتصادمقاومتی در صومعه سرا برگزارمی شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳۰ دی ۹۲ - ۲۱:۳۳

  کد خبر : 20811

  نشست بصیرتی انقلاب اسلامی و اقتصادمقاومتی در صومعه سرا برگزارمی شود

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: نشست بصیرتی انقلاب اسلامی و اقتصاد مقاومتی به مناسبت دهه فجر در صومعه سرا …

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: نشست بصیرتی انقلاب اسلامی و اقتصاد مقاومتی به مناسبت دهه فجر در صومعه سرا برگزار می شود.


  حجت الاسلام منوچهر احمدی پور در گفت و گو با خبرنگار ما،با بیان تبریک سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار کرد: امسال برنامه های متنوعی در شهرستان به مناسبت دهه فجر اجرا می شود.

  وی افزود: جشن انقلاب، محفل انس با قرآن، برگزاری گفتمان های دینی در مساجد،مدارس و دانشگاه ها، برگزاری مسابقات فرهنگی، دیدار با خانواده معظم شهدا، گلباران مزار شهدا از برنامه های دهه فجر است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: ارسال پیامک انبوه، حلقه های بصیرتی، نشست بصیرتی انقلاب و بیداری اسلامی، نشست بصیرتی انقلاب اسلامی و حکومت مهدوی، نشست بصیرتی انقلاب اسلامی و اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های این نهاد برای هیئت های مذهبی، کانون ها و انجمن های اسلامی می باشد.

  حجت الاسلام منوچهر احمدی پور با بیان اینکه ۱۰مسجد به عنوان مساجد پایه در شهرستان و بخش مرکزی انتخاب شده که اهم برنامه ها در این مساجد برگزار می شود، تصریح کرد: سه مسجد در بخش تولمات، سه مسجد در بخش مرکزی و ۴ مسجد در مرکز شهر است.

  وی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: تمامی مساجد شهرستان در دهه مبارک فجر برنامه دارند اما اهم برنامه ها در این ده مسجد برگزار می شود.

  رئیس تبلیغات اسلامی اظهار کرد: ارتباط خوبی که با هیئت امنای مساجد روستاها دارند ، در همه روستاها ستاد دهه فجر تشکیل شده است ودر هر روستا یک مسجد برنامه ای برای جشن انقلاب دارد.

  احمدی پور افزود: برنامه های محوری در مسجد امام حسین(ع) صومعه سرا ، برگزاری دعای کمیل با حضور مداح کشوری حاج مرتضی طاهری و با سخنرانی حجت الاسلام فلسفی قائم مقام حوزه علمیه اصفهان است.

  وی با بیان اینکه معنویت تاثیرگذارترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود، تصریح کرد: به همین دلیل امسال به جای جشن انقلاب درمسجد، دعای پرفیض کمیل اجرا می شود.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا خاطرنشان کرد: صدا و سیما با یک ساعت تاخیر دعای کمیل را از تلویزیون پخش می کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro