استکبار خیال می کند ملت برای فشارهای اقتصادی عقب نشینی می کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳۰ دی ۹۲ - ۲۱:۵۸

  کد خبر : 20814

  استکبار خیال می کند ملت برای فشارهای اقتصادی عقب نشینی می کند

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه مسلمانان باید در مقابل دشمنان و استکبار ایستادگی ومقاومت کنند، گفت: دشمنان و …

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه مسلمانان باید در مقابل دشمنان و استکبار ایستادگی ومقاومت کنند، گفت: دشمنان و خصوصا استکبار در صدد هستند که موحدان و یکتاپرستان به اهدافشان دست پیدا نکنند.


  واران نیوز: حجت الاسلام اسماعیل صدیقی در گفت و گو با خبرنگار ما، با بیان اینکه دشمنان در طول تاریخ در صدد کارشکنی هستند که مسلمانان را از اهدافشان بازدارند، اظهار کرد: بنابراین برای اینکه به اهدافمان برسیم باید در مقابل آنها بایستیم ومقاومت کنیم.

  وی افزود: خاندان پهلوی پدر و پسر، در طول ۵۷سال حکومت ستم شاهی درصدد اسلام ستیزی و آزادی ستیزی بودند تا جامعه مسلمان ایران اسلامی را از درون تهی کنند.

  امام جمعه صومعه سرا گفت: ملت مسلمان ایران اسلامی با همه مشکلاتی که بود به پیروی از امام خمینی(ره) به خاطر آن هدایت های پیامبرگونه اش به صحنه آمدند  تا آن رژیم تا دندان مسلح را از اریکه قدرت پایین بکشند.

  حجت الاسلام صدیقی با بیان این مطلب تصریح کرد: در این راه با وجود مشکلات فراوان مواجه شدند و استقامت نمودند تا به هدفشان که احیای دوباره آیات قرآن  و تشکیل حکومت اسلامی بود دست یابند.

  وی خاطرنشان کرد: در طول سال های بعد از انقلاب، مستکبران، مشکلات فراوان داخلی و خارجی در همه عرصه های نظامی، سیاسی، فرهنگی و مشکلات عدیده اقتصادی فراهم کردند تا ملت را از اهدافشان باز دارند، اما ملت با هدایت های پیامبرگونه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری استقامت نمودند.

  امام جمعه صومعه سرا به سخنان اخیر رهبری اشاره کرد و گفت: استکبار خیال می کند ملت برای فشارهای اقتصادی عقب نشینی می کند که این افکار خیالی بس باطل است.

  يک ديدگاه

  1. فضول گفت:

   البته منم اگه جیبم پر بود میگفتم استکبار خیال می کند ملت برای فشارهای اقتصادی عقب نشینی می کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro