5واحد مسکونی کمیته امداد در صومعه سرا افتتاح می شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳۰ دی ۹۲ - ۲۱:۴۵

  کد خبر : 20818

  ۵واحد مسکونی کمیته امداد در صومعه سرا افتتاح می شود

  کمیته امداد

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا از افتتاح ۵ واحد مسکونی کمیته امداد در این شهرستان به مناسبت دهه …

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا از افتتاح ۵ واحد مسکونی کمیته امداد در این شهرستان به مناسبت دهه فجر خبر داد.


  علیرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار ما، با بیان اینکه ۵واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در دهه فجر امسال افتتاح می شود، اظهار کرد: برای این واحدهای مسکونی ۷۵میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

  وی افزود: منابع مالی ساخت واحدهای مسکونی برای مددجویان از مساعدت کمیته امداد امام خمینی(ره)، استفاده از بودجه های دولت، وام های قرض الحسنه، مشارکت و مساعدت خیران نیکوکار، آورده مددجویان، مشارکت اقوام و آشنایان افراد تحت حمایت بوده است.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا گفت: جشن در روستا، ویزیت رایگان در روستاهای محروم و استفاده بیشتر از پتانسیل دهیاران و شوراها از برنامه های دهه فجر است.

  محمدی خاطرنشان کرد: حضور دانشجویان تحت حمایت همراه با امدادگران بر سر مزار شهدا، حضور دانش آموزان و دانشجویان و خانواده های تحت حمایت همراه با امدادگران در نماز جمعه، از دیگر برنامه های دهه فجر است.

  وی، برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دانش آموزان و دانشجویان و خانواده های تحت پوشش همراه با امداد گران ، برگزاری جلسات ویژه آموزش خانواده و طرح فلاح به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی را ازجمله برنامه های دهه فجر دانست.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: از دیگر برنامه های این دهه، واگذاری ۵ دستگاه منزل مسکونی به مددجویان تحت حمایت، مراسم کلنگ زنی برای احداث۶۰ واحد مسکونی مددجویان، بازدید از خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و ایتام تحت پوشش و شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro