افتتاح ۲ پروژه مخابراتی با ۴ میلیارد اعتبار در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳ بهمن ۹۲ - ۱۴:۴۷

  کد خبر : 20826

  افتتاح ۲ پروژه مخابراتی با ۴ میلیارد اعتبار در صومعه‌سرا

  رئیس مخابرت مرکزی صومعه‌سرا از افتتاح دو پروژه مخابراتی با ۴میلیارد به مناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی در این شهرستان خبر …

  رئیس مخابرت مرکزی صومعه‌سرا از افتتاح دو پروژه مخابراتی با ۴میلیارد به مناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.


  جعفر نوروزی بعد از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران، با اشاره به اینکه برای اجرای دو طرح مخابراتی ۴میلیارد و ۹۰۰ هزار ریال اعتبار هزینه شده است، اظهار کرد: این دو طرح در شهرستان صومعه سرا و روستای میانگسکر با حضور مسئولان و خانوداه‌های معظم شاهد و ایثارگر به بهره‌برداری می‌رسد.

  وی با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای توسعه خدمات است، افزود: توسعه سوئیچ شهری و نصب و راه اندازی مرکز تلفن WLLاز پروزه های قابل بهره برداری است.

  رئیس مخابرات صومعه سرا گفت: توسعه اینترنت پرسرعت نیز به عنوان دیگر اولویت کاری با هدف روز آمدی و بهره مندی از فناوری‌های نوین که به عنوان یکی از مولفه های توسعه اقتصادی در جوامع امروزی محسوب می‌شود، در دستور کار قرار دارد.

  نوروزی تصریح کرد: در توسعه اقتصادی باید بسترهای لازم آماده شوند و لازمه این توسعه نهادینه کردن سیستم ارتباطی و مخابراتی در سازمان‌های مختلف است.

  وی خاطرنشان کرد: فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک صنعت پیشران و افزایش دهنده قدرت و ثروت ملی، تاثیر زیادی در بخشهای مختلف دارد و دارای سرعت زیادی است.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro