برگزاری جشنواره فیلم عمار در مدارس صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۵ بهمن ۹۲ - ۱:۰۱

  کد خبر : 20835

  برگزاری جشنواره فیلم عمار در مدارس صومعه‌سرا

  به گزارش واران نیوز به نقل از تسنیم: رئیس آموزش و پرورش صومعه سرا از اکران فیلم جشنواره عمار در …

  به گزارش واران نیوز به نقل از تسنیم: رئیس آموزش و پرورش صومعه سرا از اکران فیلم جشنواره عمار در مدارس و اکران فیلم کودک و نوجوان در کانون شهید بهشتی این شهرستان به مناسبت دهه فجر خبر داد


  مجید آلیانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در صومعه‌سرا، با گرامیداشت دهه فجر، اظهار کرد: دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ سرنوشت ساز ملت غیور ایران است.

  وی افزود: همچنان که از نام دهه فجر پیداست، فجر به معنای شکافتن است و دهه فجر شکفتن بارغه امید در مستضعفان جهان و شکاف در کاخ ستم استکبار جهانی است.

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا گفت: فرهنگیان موظفند تحت لوای مقام معظم رهبری برای پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی کوشا باشند تا بتوانند زحمات کسانی را که برای انقلاب اسلامی زحمت کشیده اند پاس داشته و فرهنگ انقلاب اسلامی را به دانش آموزان انتقال دهند.

  آلیانی تصریح کرد: برنامه های آموزش و پرورش در دهه فجر، نواختن زنگ انقلاب، برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات فرهنگی و هنری و قرآن و معارف اسلامی، برپایی نمایشگاه با موضوع انقلاب در ایام الله فجر و اکران فیلم جشنواره عمار در مدارس و اکران فیلم کودک و نوجوان در کانون شهید بهشتی است.

  وی خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه های دهه فجر، گلباران تمثال شهیدبرشنورد، برگزاری مسابقه انشانویسی باموضوع امربه معروف و نهی از منکر و مسابقه چهل حدیث با موضوع فوق بین همکاران فرهنگی، مسابقه پیامکی ویژه همکاران فرهنگی درباره شخصیت امام(ره) است.

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا، اظهار کرد: برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوع انقلاب در اداره و مدارس، برگزاری نقاشی همگانی در مدارس شهری و روستایی، برگزاری همایش نماز و خانواده در مدارس و اجرای مسابقه جشن بادبادک‌ها در طرح شهر و روستا از جمله برنامه‌های دهه فجر است.

  آلیانی تصریح کرد: زیارت عاشورا، یادمان شهدای فرهنگی، گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، کوهپیمایی طرح جماران فرهنگیان بسیجی، شرکت در نماز جمعه، برپایی بازارچه خیریه از دیگر برنامه‌های دهه فجر امسال است.

  وی از دیگر برنامه‌های دهه فجر را، طرح اداره مدرسه در یک روز، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی فرهنگیان و دانش آموازن، برپایی جشن انقلاب و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro