نجات سرنشینان 50خودرو گرفتار در برف و کولاک

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۲ - ۱۴:۴۹

  کد خبر : 20917

  نجات سرنشینان ۵۰خودرو گرفتار در برف و کولاک

  رئیس هلال احمر صومعه سرا از نجات سرنشینان ۵۰ خودرو گرفتار در برف و کولاک این شهرستان خبرداد و گفت: …

  رئیس هلال احمر صومعه سرا از نجات سرنشینان ۵۰ خودرو گرفتار در برف و کولاک این شهرستان خبرداد و گفت: ۳۷مسافر در مسجد کلیدبر صومعه سرا اسکان
  داده شدند.
  رضا سلیمی در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه شدت برف درصومعه سرا بالا است، اظهار کرد: در پی بارش برف در محورهای مواصلاتی شهرستان، امدادگران جمعیت هلال احمر امدادرسانی به در راه ماندگان را بلافاصله آغاز کردند.
  وی افزود: از شروع بارش برف تا به امروز اکیپ هلال احمر به ۲۰۰ نفر امدادرسانی کرده است.
  رئیس هلال احمر صومعه سراگفت: ۳۷نفر از مسافرانی که به علت بارش برف در راه گرفتار شده بودند توسط نیروهای امدادی اسکان اضطراری در مسجد کلیدبر یافتند و  هلال احمر به آنها غذا و پتو داده است.
  سلیمی تصریح کرد: ماشین های زیادی که به دلیل نبستن زنجیر چرخ از ادامه راه باز مانده بودند، با کمک هلال احمر چرخ های ماشین را زنجیر بستند و به مسیر خود ادامه دادند.
  وی با بیان اینکه آمبولانس ۱۱۵ در سطح برف نمی تواند حرکت کند، خاطرنشان کرد: با امدادرسانی به موقع امدادگران هلال احمر، ۴ بیمار قلبی و ۳ زن باردار با آمبولانس هلال احمر به بیمارستان انتقال داده شدند. رئیس هلال احمر صومعه سرا اظهار کرد: چند اکیپ از هلال احمر به روستاها اعزام شده اند تا خانه هایی که دچار آسیب و ریزش سقف هستند را امدادرسانی کنند.
  سلیمی افزود: شهروندان در صورت بروز مشکل می توانند با شماره ۱۱۲ تماس حاصل نمایند تا به مشکلاتشان رسیدگی شود.
  وی از مردم خواستار شد تا در هنگام فصل سرما و به ویژه بارش برف و باران از مسافرت‌های غیر ضروری خودداری کرده و در صورت لزوم وسایل گرمایشی خوراکی به همراه داشته باشند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro