امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 22 May , 2022
امروز : یکشنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۱ - 21 شوال 1443
شناسه خبر : 2095
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار روز ایران و جهان تاریخ انتشار : 10 اکتبر 2012 - 22:39 |

تغییردرمدیریت آموزش وپرورش رودسر،املش واستان قطعی است

املش نیوز: مدیرو معاونان آموزش پرورش املش از چندی قبل کار خود را تمام شده در مجموعه مدیریت اداره آموزش وپرورش املش می‌دیدند در روزهای پایانی عمرمدیریتشان  اقدام به انتصاب پادوهای انتخاباتی نماینده شکست خورده می‌کنند وبطور آشکار ومستقیم به فرهنگیان دهن کجی کرده وتقریبا تیم انتخاباتی نماینده سابق را همچنان دربدنه آموزش وپرورش تکمیل […]

املش نیوز: مدیرو معاونان آموزش پرورش املش از چندی قبل کار خود را تمام شده در مجموعه مدیریت اداره آموزش وپرورش املش می‌دیدند در روزهای پایانی عمرمدیریتشان  اقدام به انتصاب پادوهای انتخاباتی نماینده شکست خورده می‌کنند وبطور آشکار ومستقیم به فرهنگیان دهن کجی کرده وتقریبا تیم انتخاباتی نماینده سابق را همچنان دربدنه آموزش وپرورش تکمیل تر می‌کنند.
قابل توجه رئیس سازمان آموزش پرورش گیلان !که این روزها همگی این اقدامات را در ادارات خود در سطح شهرستانهای رودسر واملش وبخش‌های تابعه را انکار می‌کند .
هنوز فرهنگیان ومردم شریف املش فراموش نکرده اند که اداره آموزش وپرورش شهرستان املش رسما بعنوان ستاد وپایگاه انتخاباتی نماینده قبل تبدیل شده بود وهمچنین از یاد نبرده اند که یکی از معاونین همین رئیس سازمان  بهمراه معاونان مدیرآموزش وپرورش املش از گردانندگان جلسات خانگی انتخاباتی نماینده وقت بودند ودر سخنرانی‌های خود در جلسات ومحافل خانگی انواع تهمت‌ها و بدترین توهین‌ها را به رقیب انتخاباتی نماینده شکست خورده(جناب آقای رهبری نماینده فعلی ) نثارمی‌کردند.
حال اگر تا بحال مردم شریف خصوصا قشرفرهیخته فرهنگی سکوت کرده اندفقط بخاطر ملاحظاتی بود اما اینک سکوت خود را جایز نمی‌دانند وخواستار برکناری هرچه سریعتر مدیران آموزش وپرورش شهرستان املش هستند وگفته می‌شود طوماری نیز خطاب به وزیر آموزش وپرورش در این خصوص در حال جمع آوری هستند که در این طومار به برخی تخلفات از جمله واگذاری دوخت البسه دانش آموزان به یک فرد غیربومی‌وفروش وتحمیل آن به خانواده‌ها به قیمت بالاتر از بازار،تخریب مدارس شهرستان به بهانه مقاوم سازی اما به ظاهر زیباسازی  و…می‌باشند.
اما یک منبع آگاه درسازمان آموزش وپرورش گیلان  در گفتگویی با املش نیوزاز برکناری قریب الوقوع مدیران آموزش وپرورش  درسطح  دوشهرستان  رودسرواملش خبرداد واظهار داشت :احتمالا بزودی یکی از مدیران جدید  آموزش وپرورش درشهرستانهای رودسرواملش خبرداد  .
این منبع آگاه خاطر نشان کرد:متاسفانه نماینده سابق رودسر واملش در مجلس از طریق یکی از معاونان سازمان آموزش وپرورش در مجموعه انتصابات حتی درسطح معاونان مدارس منطقه اعمال نفوذ می‌کند ونمونه آن انتصاب چند مدیر جدید در سطح مدارس شهرستانهای رودسر واملش است.
وی گفت:در بسیاری از شهرستانها نمایندگان فعلی مجلس سریعا اقدام به عزل وجابجایی مدیران آموزش وپرورش کردند ولی در سطح شهرستانهای رودسر واملش از سعه صدر نماینده فعلی سوءاستفاده کرده وهمچنان به مهره چینی مشغولند.
یکی از نمایندگان مردم گیلان  درمجلس شورای اسلامی‌ هم در گفتگویی اختصاصی با املش نیوز گفت:متاسفانه برخی همکاران بجای اینکه پایه را اصلاح کنند اقدام به ترمیم خانه می‌می‌کنند این در حالیست که خانه از پایبست ویران است.
این نماینده مجلس با انتقاد از برخی عزل ونصب‌ها در سطح مدیران آموزش وپرورش شهرستانها گفت:ابتدا باید برای خود ریاست سازمان آموزش وپرورش  گیلان فکری کرد و اظهار امیدواری کرد چند گزینه هم در این خصوص مطرح است که امیدواریم در روزهای آتی شاهد تغییرات درسازمان آموزش وپرورش گیلان باشیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۱
  1. اگه فونت سایت عوض بشه خیلی بهتر میشه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.