سپاه شبانه روز برای باز کردن راه های اصلی و فرعی تلاش می کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۲ - ۲:۱۸

  کد خبر : 20966

  سپاه شبانه روز برای باز کردن راه های اصلی و فرعی تلاش می کند

  واران نیوز: سرهنگ عاشوری فرمانده سپاه صومعه سرا در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به وضعیت …

  واران نیوز: سرهنگ عاشوری فرمانده سپاه صومعه سرا در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به وضعیت بحرانی شهرستان در این روزها گفت:سپاه و بسیج طی چند روز گذشته و در پی مشکلات ناشی از بارش برف، به یاری ارگان‌های مسئول و مردم برف‌زده شتافت.


  عاشوری با اشاره به آماده باش بودن دو گردان بیت المقدس و امام حسین گفت:   اسکان مسافرین در راه مانده و پذیرایی از آنها،کمک به بیماران و رساندن آنها به بیمارستان،حمل و انتقال آرد به نانوائیان،برف روبی برخی از کوچه ها توسط بسیجیان،جابجایی مردم در سطح شهر به صورت رایگان و…برخی از اقدامات سپاه  در این چند روز بوده.
  سرهنگ عاشوری ادامه داد: در حال حاضر ۲ دستگاه لودر و ۲ دستگاه بلدوزر از سپاه استان برای شهرستان صومعه سرا ارسال شده که شبانه روزی مشغول باز کردن راه ها هستند،  انشا الله تا روز های آینده تجهیزات بیشتری به ما داده خواهد شد.
  فرمانده سپاه شهرستان صومعه سرا گفت: تمامی امکانات مجموعه سپاه شهرستان از جمله ماشین‌های کمک‌دار، آمبولانس به همراه نیروی انسانی برای کمک به ادارات خدماتی از جمله برق،گاز، راه و شهرسازی،شهرداری و مردم در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار گرفتند.

  يک ديدگاه

  1. alijoon گفت:

   بنده از نزدیک شاهد زحمات خالصانه فرماندهی محترم سپاه جناب سرهنگ عاشوری بودم حتی بنده خدا ۷۲ساعت در محل کارخود بودن و به منزل نرفته اند و باتدبیر و دوراندیشی که داشته اند توانستند بر بحران مدیریت کنن . قدر چنین افرادی را باید دانست .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro