ویزیت بیش از 650 بیمار در روزهای برفی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۷ بهمن ۹۲ - ۱۲:۳۶

  کد خبر : 21073

  ویزیت بیش از ۶۵۰ بیمار در روزهای برفی

  رئیس بهداشت و درمان صومعه سرا از ویزیت بیش از ۶۵۰ بیمار در بیمارستان امام خمینی و مرکز شبانه روزی …

  رئیس بهداشت و درمان صومعه سرا از ویزیت بیش از ۶۵۰ بیمار در بیمارستان امام خمینی و مرکز شبانه روزی گوراب زرمیخ خبر داد.


  دکتر مهدی مقدم راد در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه شبکه بهداشت ودرمان از روز شنبه استقرار مدیران را به صورت شبانه روزی در ستاد بحران داشت، اظهار کرد: تشکیل روزانه کمیته بحران و ارسال صورت جلسه به استان را داشته ند.

  وی افزود: در طی این مدت بیمارستان امام خمینی صومعه سرا و مرکز شبانه روزی گوراب زرمیخ به طور مداوم به علت نقش حیاتی بودن، باز بوده است.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا گفت: بیش از ۶۵۰ مورد ویزیت بیمار در این یک هفته داشته اند .

  مقدم راد تصریح کرد: با داشتن آمار بیماران دیالیزی که در صومعه سرا هستند، با کمک هلال احمر شهرستان توانستند این بیماران را به بیمارستان منتقل کنند و به نوبت دیالیزشان را گرفتند.

  وی با بیان اینکه اساسی ترین کار شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا رسیدگی به زنان باردار است، خاطرنشان کرد: در مورد زنان باردار ۴۶ مورد رسیدگی داشته اند که ۱۳مورد را با انتقال به بیمارستان که منجر به زایمان شد انجام داده اند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا افزود: برای رسیدگی به ۳ زن باردار با  مشکل روبه ور شدند که با کمک هلال احمر از روستاهای مسدود شده به بیمارستان انتقال دادند.

  دکتر مقدم راد با اشاره به اینکه ۱۳مرکز بهداشتی و درمانی  و ۷۰ خانه بهداشت در صومعه سرا وجود دارد اظهار کرد:  با کمک عوامل اجرایی تمام مراکز بهداشت برف روبی شده و مقدار خسارت بسیار اندک است.

   
     
   
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro