رویکرد فرماندار جدید نسبت به رسانه ها مثبت باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۲ - ۲۳:۴۰

  کد خبر : 21133

  رویکرد فرماندار جدید نسبت به رسانه ها مثبت باشد

  مدیرعامل کانون رسانه های صومعه‌سرا عصر امروز در دیدار با فرماندار این شهرستان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت صومعه‌سرا …

  مدیرعامل کانون رسانه های صومعه‌سرا عصر امروز در دیدار با فرماندار این شهرستان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت صومعه‌سرا در کنار رسالت خبری در این کانون از هر مسئله دیگری مهم تر است اظهار داشت: این رسانه ها آماده همیاری به فرماندار جدید هستند.

  به گزارش روابط عمومی این کانون، متن این بیانیه که پیش از ظهر امروز در سالن فرمانداری شهرستان صومعه‌سرا توسط سید محمد میرقاسم زاده  قرائت شد به شرح زیر می باشد:

   

  حمد و سپاس خداوند منان را که به بنده ی حقیر این توفیق را داد تا امروز بعنوان نماینده ۵رسانه فعال و ۱رسانه تازه تاسیس شهرستان صومعه‌سرا در این جمع حاضر شوم.

   

  رسانه های مذکور که عبارتند از:

  ۱. تکاپو صومعه

  ۲. واران نیوز

  ۳. خبرگزاری صومعه‌سرا

  ۴. سومانیوز

  ۵. صومعه‌سرانیوز

  و  در آخر هم هفته نامه سیاسی، اجتماعی سپهرگیلان

   

  “جناب آقای رجبی فرماندار محترم صومعه‌سرا از آنجایی که عنوان جلسه ی امروز با جنابعالی به ما ابلاغ نشده و با توجه به اینکه این اولین جلسه ای است که زمان شروع به کار شما در شهرستان صومعه‌سرا به حضورتان می رسیم؛ لازم دانستم نکاتی را بعرضتان برسانم تا به نوعی گزارش عملکرد از رسانه ها و اصحاب رسانه ها در این شهرستان باشد.

   

  بنده و یکایک اعضای هیئت مدیره کانون رسانه های شهرستان صومعه‌سرا معتقدیم که نقد و تحلیل در کنار اطلاع رسانی از خدمات مسئولین نظام مقدس و پربرکت جمهوری اسلامی می تواند موجب فعالتر شدن و پویایی بیشتر چرخ های توسعه کشور شود. و اعتقاد راسخ ما بر این است، با تکیه بر بانک اطلاعاتی موجود و همچنین با بهره گیری از نظرات مو شکافانه و کارشناسانه که ماحصل سال ها ایثار و مجاهدت رسانه های مذکور در شهرستان بوده، می تواند موجبات ارائه خدمات هرچه بهتر مدیر اجرایی دیار میرزاکوچک به مردم را فراهم نماید.

   

  از این رو امروز با حاضر شدن در این مکان که روزگاری محل خدمت شهیدانی نظیر شهید کاظمی بوده و امروز نیز میعادگاه مدیران دلسوز و مسئولان اجرایی صومعه‌سرا می باشد، قاصد پیام اعلام آمادگی مجموعه کانون رسانه های این شهرستان برای همیاری و مساعدت با فرماندار دولت تدبیر بوده تا امید در دل مردمان دیار رنج و برنج احیاء و تقویت شود.

   

  “جناب آقای رجبی فرماندار محترم، در جلسات گذشته که با حضور خبرنگاران در این مکان برگزار شد با بهره گرفتن از این تریبون وعده گرفتن امتیاز یک رسانه مکتوب “هفته نامه” داده شد و امروز بعد از گذشت چند ماه این وعده تحقق یافته و ان شالله به زودی و همزمان با آغاز بهار ۹۳ هفته نامه سپهر گیلان زیر نظر کانون رسانه ها و با قیمت بسیار نازل ۱۰۰ تومان و با بهره گیری از پیام مردم در انتخابات ۲۴خرداد امسال چاپ و توزیع می شود.

   

  یادآور شده که نگاهی گذرا به سابقه ی خانوادگی و خود مدیران رسانه های محلی در شهرستان صومعه‌سرا مشخص می کند که یکایک این افراد یا از خدمتگذاران این نظام بوده و یا از نسل و تبار شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان جنگ تحمیلی می باشند. که این مهم خود کمک شایانی به مسئولانی نظیر شما خواهد کرد تا موفق تر بوده و در این شهرستان تنها نباشید؛ چرا که بر خلاف عده ای منافع طلب که به فکر پرکردن جیب های خود از طریق درج خبر هستند، ما با صرف هزینه از درآمدهای شخصی مبادرت به تولید خبر نموده ایم و همچنان با قوت این راه را ادامه خواهیم داد. چون رسالت ما از هر چیز دیگری مهم تر است و یا به نقل از شما منافع عموم را بر منافع شخص ترجیح داده ایم.

   

  در پایان فرازهایی از وصیت نامه شهید مهدی باکری را برای شما، خود و همه ی حضار قرائت نموده تا سرلوحه ی کارها قرار دهیم:

   

  اگر شبانه روز شکرگذار خدا باشیم که نعمت اسلام و امام را به ما عنایت فرمود بازهم کم است. آگاه باشیم که صدق نیت و خلوص در عمل تنها چاره ساز ماست.

   

  همیشه به یاد خدا باشید و فرامین خدا را عمل کنید و از ته قلب پشتیبان و مقلد امام باشید. همواره تربیت حسینی و زینبی بیابید و رسالت آن ها را رسالت خود بدانید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro