تقدیر معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش از مدیر صومعه‌سرایی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۲ - ۳:۳۸

  کد خبر : 21219

  تقدیر معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش از مدیر صومعه‌سرایی

  معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش طی حکم تقدیری از خانم “آمنه خاتون فیض بخش” مدیر دبستان شهید عبدزاده شهرستان صومعه‌سرا …

  معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش طی حکم تقدیری از خانم “آمنه خاتون فیض بخش” مدیر دبستان شهید عبدزاده شهرستان صومعه‌سرا قدردانی کرد.
  واران نیوز: به گزارش خبرنگار ما، این مدیر مدبر در یکی از روزهای برفی شهرستان صومعه‌سرا که مدارس تعطیل بود، دو کارگر گرفت و برف‌های پشت بام مدرسه را پارو کرد؛ وی با تدبیری که در پیش گرفت موجب شد، مدرسه ۳۰ ساله‌اش همچنان پا برجا بماند.
  تقدیرنامه خانم فیض بخش:
  جالب اینجاست که در همین شهرستان و در بخش تولمات، مدرسه ۱۹ ساله‌ای وجود دارد که به دلیل عدم برف روبی پشت بام، به رغم آنکه امکان تخریب مدرسه وجود نداشت اما آن مدرسه آسیب دیده است.
  پیگیری خبرنگار ما از این ماجرا حاکی از آن است که سقف مدرسه ی امام خمینی(ره) لیفشاگرد بر اثر سهل انگاری مدیر این مدرسه فرو ریخته، که نامبرده مانع برف روبی پشت بام شده است.
  لازم به ذکر می باشد، آموزش پرورش تولمات در روزهای بحران برف با تشکیل کارگروه مدیریت بحران متشکل از پرسنل این اداره موفق به برف روبی سقف بیش از ۲۰ مدرسه در این بخش شد و توانست از وارد شدن خسارت های سنگین به مدارس بخش تولمات جلوگیری نماید.
  گفتنی است، مجموعه آموزش و پرورش صومعه‌سرا و تولمات طی روزهای گذشته به جهت عملکرد مناسب در بحران برف از سوی وزارت آموزش و پرورش مورد تقدیر و تشویق قرار گرفته است./صومعه سرا نیوز

  يک ديدگاه

  1. alijoon گفت:

   آفرین بر این مدیر متعهد و دلسوز.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro