توزیع قلک احسان دانش آموزی در بین مدارس گوراب زرمیخ و طاهرگوراب

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱ اسفند ۹۲ - ۱۵:۱۵

  کد خبر : 21312

  توزیع قلک احسان دانش آموزی در بین مدارس گوراب زرمیخ و طاهرگوراب

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گوراب زرمیخ گفت: قلک احسان دانش آموزی در هفته نیکوکاری در بین دانش آموزان مدارس …

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گوراب زرمیخ گفت: قلک احسان دانش آموزی در هفته نیکوکاری در بین دانش آموزان مدارس گوراب زرمیخ و طاهرگوراب توزیع می شود.
  غلام حسین دولتی در گفت و گو با خبرنگارواران نیوز، با گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری اظهار کرد: به منظور ترویج سنت حسنه انفاق و نیکوکاری و کمک به نیازمندان و محرومان جامعه هر ساله جشن نیکوکاری در سراسر کشور برگزار می شود.
  وی افزود: کمک‌های جمع‌آوری شده از پایگاه‌های مستقر در شهر نیز توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) جمع‌آوری و میان مددجویان و نیازمندان توزیع می‌شود.
  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گوراب زرمیخ گفت: توزیع قلک احسان دانش آموزی در بین دانش آموزان مدارس گوراب زرمیخ و طاهرگوراب از برنامه های هفته نیکوکاری است.
  دولتی تصریح کرد: از دیگر برنامه های این هفته توزیع پاکت جشن نیکوکاری در بین مدارس، توزیع قبوض بهادار بین دهیاران، شوراها و افراد خیر است.

  وی با بیان اینکه ۴ ایستگاه ثابت و سیار در گوراب زرمیخ به مناسبت هفته نیکوکاری تدارک دیده شده، خاطرنشان کرد: دو ایستگاه ثابت در گوراب زرمیخ و یک ایستگاه ثابت در طاهرگوراب مستقر هستند.
  رئیس کمیته امداد امام خمینی گوراب زرمیخ اظهار کرد: یک ایستگاه سیار در سطح شهر و روستاهای گوراب زرمیخ تدارک دیده شده است که کمک های مردمی را جمع آوری می کند.
  دولتی افزود: با هدف جذب مشارکت و کمک های حداکثری مردم و مسئولان، پایگاه های جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری امسال همچون سال های گذشته به
  مدت سه روز در مدارس، سطح شهر، روستاها و مصلی نماز جمعه کمک های مردمی را جمع آوری می کنند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro