آغاز دور جدید خصوصی سازی ها در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۴ اسفند ۹۲ - ۳:۴۱

  کد خبر : 21365

  آغاز دور جدید خصوصی سازی ها در صومعه سرا

  گویاسوخت اتوبوس مدیریت حامل بستگان خصوصی هنوز به پایان نرسیده است و این بار نوبت انتصاب فامیل ها و اقوام در جه ۲ نماینده صومعه سرا رسیده است.

  گویاسوخت اتوبوس مدیریت حامل بستگان خصوصی هنوز به پایان نرسیده است و این بار نوبت انتصاب فامیل ها و اقوام در جه ۲ نماینده صومعه سرا رسیده است.

   به گزارش واران نیوزبه نقل از خزرآنلاین، اتوبوس مدیریتی حامل بستگان خصوصی پس از گذشتن از ادارات آموزش و پرورش، دانشکده تربیت دبیر،  بیمارستان ،هلال احمر، به فنی و حرفه ای صومعه سرا رسید و پس از پیاده کردن ابراهیم سالاری پسر عموی داماد دختری نماینده صومعه سرا در آن اداره برای پیاده کردن مسئول دیگر از بستگان وی در اداره دیگر به راه افتاد.

  بر خلاف اظهار نظر همیشگی نماینده صومعه سرا که از مسئولان با تجربه در ادارات استفاده کرده ام، ابراهیم سالاری مربی فنی و حرفه ای بوده ودارای ۷سال سابقه کاری آن هم به عنوان مربی بوده است و حالا جایگزین  مهندس پور نصیری که داری مدرک کارشناسی فیزیک هسته ای با ۱۵سال سابقه کار و ۱۰سال سابقه مدیریتی در شهرستانهای فومن، صومعه سرا و ماسال بود شده است.

  در کارنامه درخشان پور نصیری می توان راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی، را ه اندازی رشته های الکترونیک مکانیک ،ماشین افزار تاسیسات صنعتی، مکانیک خودرو و غیره را نام برد.

  حال سوال بسیاری از عموم مردم وشهروندان این است که چگونه ترجیح  داده می شود شخصی که حاصل تجربه مدیریتی او مثل رودخانه پر آب در شهرستان صومعه سرا جاری بود و متاسفانه چون از بستگان خصوصی نبود کنار گذاشته می شود و فرد دیگری سکان اداره فنی و حرفه ای را به دست می گیرد؟!!

  يک ديدگاه

  1. آشنا گفت:

   باسلام و خسته نباشید
   انتقاد شما بجاست .
   اما اسطوره سازی و دفاعیه از مدیران قبلی کار پسندیده ای نیست. به هر حال ایران و مهد دلیران و باسوادان است که باید جایگزین مدیریان باتجربه شوند . باتشکر

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro