آموزش ایمنی گاز در مدارس آن هم در ماه پایانی زمستان!!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۴ اسفند ۹۲ - ۲۰:۳۱

  کد خبر : 21368

  آموزش ایمنی گاز در مدارس آن هم در ماه پایانی زمستان!!

  کارگاه آموزشی آشنایی با اصول ایمنی گاز صبح امروز برای دانش آموزان مدارس صومعه سرا برگزار شد.

  کارگاه آموزشی آشنایی با اصول ایمنی گاز صبح امروز برای دانش آموزان مدارس صومعه سرا برگزار شد.
  به گزارش واران نیوز، در این کارگاه یک روزه که در مدرسه دبیرستان حجاب برگزار شد، کارشناسان اداره گاز این شهرستان اصول ایمنی استفاده از گاز شهری را به دانش آموزان آموختند.

  رئیس اداره گاز صومعه سرا در حاشیه برگزاری این کارگاه افزود: با توجه به فصل سرما و استفاده از وسایل گرمازا فراگیری آموزش لازم در رابطه با مصرف صحیح گاز به دانش آموزان ضروری است. محمد دولتشاهی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنایی با ایمنی گاز عنوان کرد و گفت: این کارگاه آموزشی برای اولین بار در مدارس شهرستان صومعه سرا برای دانش آموزان برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه پروژه های ایمنی در آموزش و پرورش بیشتر تاثیرگذار است، تصریح کرد: شرکت گاز کارگاه آموزشی را برای دانش آموزان برگزار کرده است تا آنها سفیران ایمنی گاز در خانه و جامعه باشند

  • مسئله ای که در این کارگاه برای ما تعجب آور بود زمان برگزاری آن بود، درست است جلوی ضرر را از هرجا بگیریم منفعت است ولی نه تا این قدر ،در حال حاضر ۴ روز از ماه پایانی زمستان گذشته و تا چند وقت دیگر بهار از راه میرسد، و دیگر نیازی به بخاری و وسایل گرما زای دیگر نیست، چه قدر خوب بود اگر این کارگاه در اوایل پاییز برگزار میشد.
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro