اجرای طرح ترافیکی نوروزی از 25 اسفند تا 15 فروردین در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۴ اسفند ۹۲ - ۲۲:۴۰

  کد خبر : 21375

  اجرای طرح ترافیکی نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین در صومعه سرا

  جانشین پلیس راه فومنات از اجرای طرح ترافیکی نوروزی از ۲۵ اسفند امسال تا ۱۵ فروردین ۹۳ خبر داد.

  به گزارش واران نیوز، منصور نوری در جلسه ستاد تسهیلات اظهار کرد: در کشور جمهوری اسلامی میل به سفر در بین آحاد مردم گسترش پیدا کرده و همین میل به سفر ایجاب می کند که سازمانهای زیربط در امور ترافیک از هوشیاری و آمادگی کامل برای خدمت رسانی مطلوب تر و درخور شان مردم ولایت مدار برخوردار باشند.

  وی با بیان اینکه خدمت رسانی درست باعث می شود تا کسی که مبادرت سفر می کند در طول سفر آرامش داشته باشد، افزود: با خدمت رسانی مطلوب مسافران در طول سفر  دیگر دغدغه تصادف ندارند.

  جانشین پلیس راهور فومنات گفت: در طول ایام نوروز از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین با حداکثرترین توان پرسنلی در کل شریان های مواصلاتی حوزه فومنات
  که ۶۰ درصد از حوزه ترافیکی حوزه فومنات در صومعه سرا است با گشت های محسوس و نامحسوس کنترل انجام می گیرد.

  نوری تصریح کرد: از طریق ریاست راه در خصوص شرکت هایی که در حال ساخت معابر هستند تذکر داده شود که حتما تعطیل شوند و آن شرکت هایی که کارشان نیمه کاره است حتما ایمن سازی لازم را داشته باشند.

  وی خاطرنشان کرد: رئیس راه شهرستان در خصوص شست و شوی تابلوهای عمومی معابر  شاخه زنی درختان و رنگ آمیزی سرعت گاه ها مخصوصا در تقاطع هایی که برنامه ها اعمال شده اقدام نمایند.

  جانشین پلیس راهور فومنات با بیان اینکه نصب بنر با پیام ترافیکی برای مسافران هشدار دهنده است، تاکید کرد: بنرهای پیام ترافیکی در معابر و
  ورودی های شهر نصب شود. نوری اظهار کرد: بخشداران تا قبل از اتمام امسال جلسه ای با دهیاران در زمینه نصب بنر با پیام ترافیکی بگذارند که چه پیام هایی در بنرها نوشته شود.

  وی افزود: نصب چادرهایی که در معابر زده می شود، باید نکات ایمنی رعایت شود و در مسیر راه خودروها نباشند تا خودرویی اگر منحرف شود باعث حوادث
  ناگوار شوند.
  جانشین پلیس راهور فومنات گفت: اورژانس ها در ایام نوروز حتما در روستاهای گردشگری حضور داشته باشند و روستاها را پوشش دهند.
  نوری تصریح کرد: اگر تصادفی رخ داد و منجر به فوت شد، شهرداری یک راننده ۲۴ ساعته داشته باشد تا سریعا جنازه را به بیمارستان منتقل کند.
  وی خاطرنشان کرد: امداد و نجات جک بادی آماده به کار داشته باشد تا وقتی پلیس می رود به صحنه تصادف دچار مشکل نشود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro