عرضه ۲ ساعت مچی جدید سامسونگ+عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۵ اسفند ۹۲ - ۱۴:۰۶

  کد خبر : 21401

  عرضه ۲ ساعت مچی جدید سامسونگ+عکس

  دو ساعت مچی Gear 2 و Gear 2 Neo قابلیت‌های تلفن همراه از جمله قبول یا رد تماس و پیامک‌های جدید را شامل می‌شوند و مبتنی بر نیازها و کارایی‌های کاربر می‌توانند سیستم‌های پیام‌رسان مختلفی را در اختیار او بگذارند.

  واران نیوز به نقل از سلولار- نیوز، شرکت سامسونگ دومین نسل از ساعت‌های مچی هوشمند خود را در دو مدل و با نام‌های Gear 2 و Gear 2 Neo عرضه کرد.

  مهم‌ترین تغییر در این ساعت مچی تغییر محل قرار گرفتن دوربین در بدنه اصلی است که در مدل قبلی دوربین دیجیتالی روی بند ساعت نصب شده بود.

  در این ساعت مچی هوشمند تصویر صفحه اصلی، ظاهر ساعت و فونت کلمات قابل تغییر است و می‌تواند با سلیقه کاربر هماهنگ شود.

  “جی‌کی شین”( JK Shin) مدیر مرکز IT و خدمات موبایلی سامسونگ گفت: «با دو ساعت مچی هوشمند Gear 2 و Gear 2 Neo ما محصولاتی را ارایه کرده‌ایم که کاربران می‌توانند از آن‌ها در بخش های مختلف زندگی روزمره بهره ببرند».

   

  دو ساعت مچی Gear 2 و Gear 2 Neo قابلیت‌های اصلی تلفن همراه از جمله قبول کردن یا رد تماس و پیامک‌های جدید دریافتی را شامل می‌شوند و مبتنی بر نیازها و کارایی‌های کاربر می‌توانند سیستم‌های پیام‌رسان مختلفی را در اختیار او بگذارند.

  این دو محصول قابلیت‌های ویژه‌ای در زمینه سلامت بدن ارایه کرده‌اند و پیش‌بینی شده است که از ماه آپریل وارد بازار جهانی شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro