تمام مسئولین باید برای بهتر برگزار شدن اردو راهیان نور کمک کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۲ - ۱۸:۳۶

  کد خبر : 21491

  تمام مسئولین باید برای بهتر برگزار شدن اردو راهیان نور کمک کنند

  فرماندار صومعه سرا در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واران نیوز در رابطه با برگزاری اردوی راهیان نور که  ۱۸ اسفند …

  فرماندار صومعه سرا در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واران نیوز در رابطه با برگزاری اردوی راهیان نور که  ۱۸ اسفند از شهر ما به سمت جنوب کشور حرکت میکند به گفت و گو پرداخت.

  واران نیوز: به نظر شما دلیل اهمیت راهیان نور و بازدید از مناطق جنگی چیست؟

  بازدید از مناطق جنگی و تجدیدپیمان با آرمان های شهدا و انقلاب برای همه ما به ویژه جوانان از جمله نیازهای امروز است.

  زیرا راهیان نور یکی از راه های موثر مبارزه با جنگ نرم دشمن علیه اسلام و ایران و جوانان ما است.

  واران نیوز:چه موضوعاتی باید در راهیان نور بیشتر مورد توجه قرار بگیرد؟

  در سفر معنوی راهیان نور بیش از هرچیز، شناخت، آگاهی، بصیرت و آشنایی بازدیدکنندگان با ترویج فرهنگ غنی شهادت و فداکاری که بیشتر از قشر جوان  هستند با اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی و طرز تفکر رزمندگان سلحشور ایران اسلامی و همچنین بازسازی هشت سال دفاع مقدس و تلاش ها و همت ها برای  دفاع از میهین عزیزمان ایران اسلامی و آثار و نشانه های الهی در جبهه ها باید مورد توجه قرار بگیرد که بحمدالله اینگونه هم است و می تواند با عث غنی شدن فرهنگ شهادت و فداکاری در قشر جوان گردد.

  واران نیوز:دلیل تبلیغات منفی شبکه های ماهواره ای در مورد راهیان نور چیست؟

  از اصلی ترین دلایل تبلیغات شبانه روزی ماهواره ای و رسانه ها ی بیگانه علیه سفر معنوی راهیان نور این است که آنان می دانند ملت ایران و علی الخصوص جوانان ایران اسلامی  با بازدید از مناطق جنگی و تجدید پیمان با آرمان های شهدا روحیه ی عزم و اراده و ایمان خود را برای پیشرفت و توسعه ارزشهای انقلاب که در همه زمینه ها به ویژه حوزه ی علمی که نمونه های بارز آن انرژی هسته ای، فناوری نانو، پتروشیمی، پالایشگاه و … می بینیم.

  واران نیوز:با توجه به دستور وزارت کشور نسبت به اهمیت موضوع راهیان نور، فرمانداری صومعه سرا چه مقدار کمک مالی به کاروان راهیان نور  صومعه سرا که قرار است ۱۸ اسفندماه امسال به مناطق جنوب برود کرده است؟

  همه ادارات، سازمان ها و بخشداری ها و دانشگاهیان و دهیاری ها، مجامع صنفی و بازاریان به ویژه فرمانداری کمک های لازم را در حد توان و ظرفیت خود در این جهت ایفا کردند و همچنان ایفا می کنند تا انشالله این سفر معنوی از لحاظ کمی و کیفی بهتر از سال های گذشته انجام گیرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro