جشن 90 نوعروس زیرپوشش کمیته‌امداد در صومعه‌سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۲ - ۱۶:۱۷

  کد خبر : 21523

  جشن ۹۰ نوعروس زیرپوشش کمیته‌امداد در صومعه‌سرا برگزار شد

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه جشن ۹۰ نوعروس زیرپوشش کمیته‌امداد در شهرستان برگزار شد، گفت: این جشن با همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوده است.

  به گزارش واران نیوز، علیرضا محمدی در جشن ۹۰ نوعروس که عصرامروز در سالن فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این نهاد انقلابی برای هر یک از نوعروسان یک میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه اختصاص داده است.

  وی افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی قبل، حین و بعد از ازدواج برای نوعروسان تحت پوشش این نهاد از جمله فعالیت‌های کمیته امداد است.
  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا از پی‌گیری وضعیت معیشتی و بهداشتی نوعروسان حتی پس از ازدواج نیز خبر داد و گفت: مشاوران فرهنگی کمیته امداد نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و زندگی نوعروسان کمیته امداد دارند.
  محمدی تصریح کرد: جوانان باید با الگوگیری از حضرت علی (ع) و حضرت زهرا(س) زندگی بدون تجملات را تجربه کرده و شیرینی آن را احساس کنند.
  وی خاطرنشان کرد: حذف آیین‌ها و برنامه غلط و پرهزینه در امر ازدواج و جایگزین کردن روش‌های ساده با بهره‌گیری از فرهنگ نبوی و الهام از ائمه اطهار می‌تواند زندگی سالم و سعادتمند جوانان ما را رقم بزند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro