اعزام 428صومعه‌سرایی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۲ - ۲۱:۲۲

  کد خبر : 21560

  اعزام ۴۲۸صومعه‌سرایی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه سرا از اعزام ۴۲۸ صومعه‌سرایی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در قالب راهیان نور خبرداد.

  سرهنگ کیا عاشوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه ۴۲۸ نفر از اقشار مختلف مردم به همراه عوامل این اردو، امروز به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند ، اظهار کرد: افراد در قالب نه دستگاه اتوبوس و به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.
  وی با اشاره به اینکه اعزام شدگان، در جنوب رزمایش مردان آسمانی را دارند، افزود: این افراد از مناطق عملیاتی طلائیه، شلمچه، اروندکنار،هویزه، دهلاویه و فتح المبین بازدید می‌نمایند.

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه یک دستگاه آمبولانس با تمام تجهیزات به همراه اعزام شدگان به جنوب می‌رود،

  گفت: درهر دستگاه اتوبوس یک راوی، یک مدیر و یک مبلغ و مبلغه حضور دارند که به سوال مسافران پاسخ می‌دهند.

  عاشوری هدف از اعزام افراد به مناطق عملیاتی را  انتقال فرهنگ ایثار و گذشت با عنوان سبک زندگی دینی و اسلامی که در جامعه ترویج شود، عنوان
  کرد.

  وی با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف سفر راهیان نور دشمن شناسی است، تصریح کرد: سرزمین‌های دفاع مقدس باعث ارتقای معنویت جوانان دهه شصت بوده این تاثیرگذاری هم با شرایطی که در حال حاضر وجود دارد با روح محتوایی و معنوی که در این سرزمین حاکم است می‌تواند بر روی نسل جوان تاثیر داشته باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro