اگر تیم مذاکره کننده از پشت میز مذاکره بیرون می‌آمدند،بانکی مون جرات جسارت به رئس جمهور را نداشت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۴ اسفند ۹۲ - ۱:۵۱

  کد خبر : 21632

  اگر تیم مذاکره کننده از پشت میز مذاکره بیرون می‌آمدند،بانکی مون جرات جسارت به رئس جمهور را نداشت

  به گزارش واران نیوز، حجت الاسلام اسماعیل صدیقی  با بیان اینکه امشب، شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) است، اظهار کرد: …

  به گزارش واران نیوز، حجت الاسلام اسماعیل صدیقی  با بیان اینکه امشب، شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) است، اظهار کرد: همه زندگی ما به فاطمیه بستگی داردو همه باید یاد و نام ومظلومیت حضرت زهرا(س) را زنده نگاه داریم.

  وی افزود: دشمنان در طول تاریخ در تلاش بودند تا نام حضرت زهرا(س) و ایام فاطمه را خاموش کنند و فاطمیه را از ذهن انسان‌ها دور کنند.

  امام جمعه صومعه‌سرا با اشاره به اینکه باید نام و یاد حضرت زهرا(س) را احیا نگاه داریم، گفت: دین ما بستگی به فاطمه و فاطمیه دارد و اسلام ناب محمدی از این طریق در دین آشکار می‌گردد.

  صدیقی تصریح کرد: بر ما واجب است که در ایام فاطمیه اول و فاطمیه دوم یاد و نام حضرت زهرا(س) را احیا کنیم و حرمت این ایام را حفظ کنیم.

  وی با بیان اینکه در چهارشنبه آخر سال، جوانان باید مراعات بیشتری کنند، خاطرنشان کرد: شادی با آزار و اذیت دیگران که کاری حرام است، فرق دارد.

  خطیب نماز جمعه صومعه‌سرا به دو ابلاغیه مهم مقام معظم رهبری اشاره و تاکید کرد: اگر بخواهیم انقلاب اسلامی باقی بماند باید کار فرهنگی و اقتصادی را در جامعه انجام دهیم.

  صدیقی با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای هر دو کار فرهنگی و اقتصادی، تدابیر آن را اندیشیده‌اند، اظهار کرد: کار فرهنگی و انسان سازی توسط شجره طیبه صالحین، کار سپاه و بسیج است.

  وی با بیان اینکه کار اقتصادی، کار مقاومتی است، افزود: مقام معظم رهبری در ابلاغیه اخیر که به دولت داشته، اقتصاد مقاومتی را مورد تاکید قرار داده‌اند.

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: اگر کشور، مردم و مسئولین در این راستا حرکت کنند و فرزندان را به کلاس‌های شجره طیبه صالحین بفرستند و از طرف دیگر به اقتصاد مقاومتی و ابلاغیه مقام معظم رهبری عمل کنند، یقینا هیچ دشمنی نمی‌توانند این انقلاب را به زانو در آورد.

  صدیقی با بیان اینکه در چند وقت اخیر اتفاقات ناشایستی که زیبنده استقلال و آزادگی، انقلاب اسلامی و مردم سرفراز ایران اسلامی نیست و موجبات سرافکندگی را فراهم می‌کند افتاده است، تصریح کرد: عده‌ای از اتحادیه اروپا به ایران آمدند و با سران فتنه نشست داشته‌اند که متاسفانه آمدنشان با حرف و حدیث‌های زیادی رو‌به‌رو بوده است.

  وی با بیان اینکه نمایندگان اتحادیه اروپا، ایران را با اوکراین اشتباه گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات و وزارت خارجه اگر بگویند که از دیدار اشتون با سران فتنه را اطلاع نداشته‌اند خیلی بد است و اگر اطلاع داشته‌اند چرا با این کار برخورد نکرده‌اند.

  خطیب جمعه صومعه‌سرا تاکید کرد: این کار باعث شد که دبیرکل سازمان ملل حرف‌های ناشایستی درباره رئیس جمهور ایران بزند و حرف حقوق بشر را به پیش بکشد.

  صدیقی با بیان اینکه دبیر کل سازمان ملل درباره رئیس جمهور ایران گفته است که وعده‌های خودش را عملی نمی‌کند، اظهار کرد: مگر رئیس جمهور ایران به آمریکا و اروپا وعده داده است که به آن عمل نکند.

  وی با بیان اینکه روزی که شرمن به ملت ایران جسارت کرد که فریب‌کاری جزء فرهنگ ملت ایران است، افزود: اگر تیم مذاکره کننده از پشت میز مذاکره بیرون می‌آمدند، امروز این جسارت به شخص دوم مملکت ایران نمی‌شد.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه حق باید اعمال بگردد و برخورد جدی باید با استکبار که به عزت و شرف مملکتمان جسارت کرده‌اند کرد، گفت: باید تودهنی محکمی به آنها زد و این ملت در طول ۳۵ سال این کار را انجام داده اند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro