اگر تیم مذاکره کننده از پشت میز مذاکره بیرون می‌آمدند،بانکی مون جرات جسارت به رئس جمهور را نداشت

 • گیلان پیرترین استان کشور/ زاد و ولد در زوج های گیلانی کاهش یافت
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۴ اسفند ۹۲ - ۱:۵۱

  کد خبر : 21632

  اگر تیم مذاکره کننده از پشت میز مذاکره بیرون می‌آمدند،بانکی مون جرات جسارت به رئس جمهور را نداشت

  admin-ajax.php

  به گزارش واران نیوز، حجت الاسلام اسماعیل صدیقی  با بیان اینکه امشب، شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) است، اظهار کرد: …

  به گزارش واران نیوز، حجت الاسلام اسماعیل صدیقی  با بیان اینکه امشب، شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) است، اظهار کرد: همه زندگی ما به فاطمیه بستگی داردو همه باید یاد و نام ومظلومیت حضرت زهرا(س) را زنده نگاه داریم.

  وی افزود: دشمنان در طول تاریخ در تلاش بودند تا نام حضرت زهرا(س) و ایام فاطمه را خاموش کنند و فاطمیه را از ذهن انسان‌ها دور کنند.

  امام جمعه صومعه‌سرا با اشاره به اینکه باید نام و یاد حضرت زهرا(س) را احیا نگاه داریم، گفت: دین ما بستگی به فاطمه و فاطمیه دارد و اسلام ناب محمدی از این طریق در دین آشکار می‌گردد.

  صدیقی تصریح کرد: بر ما واجب است که در ایام فاطمیه اول و فاطمیه دوم یاد و نام حضرت زهرا(س) را احیا کنیم و حرمت این ایام را حفظ کنیم.

  وی با بیان اینکه در چهارشنبه آخر سال، جوانان باید مراعات بیشتری کنند، خاطرنشان کرد: شادی با آزار و اذیت دیگران که کاری حرام است، فرق دارد.

  خطیب نماز جمعه صومعه‌سرا به دو ابلاغیه مهم مقام معظم رهبری اشاره و تاکید کرد: اگر بخواهیم انقلاب اسلامی باقی بماند باید کار فرهنگی و اقتصادی را در جامعه انجام دهیم.

  صدیقی با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای هر دو کار فرهنگی و اقتصادی، تدابیر آن را اندیشیده‌اند، اظهار کرد: کار فرهنگی و انسان سازی توسط شجره طیبه صالحین، کار سپاه و بسیج است.

  وی با بیان اینکه کار اقتصادی، کار مقاومتی است، افزود: مقام معظم رهبری در ابلاغیه اخیر که به دولت داشته، اقتصاد مقاومتی را مورد تاکید قرار داده‌اند.

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: اگر کشور، مردم و مسئولین در این راستا حرکت کنند و فرزندان را به کلاس‌های شجره طیبه صالحین بفرستند و از طرف دیگر به اقتصاد مقاومتی و ابلاغیه مقام معظم رهبری عمل کنند، یقینا هیچ دشمنی نمی‌توانند این انقلاب را به زانو در آورد.

  صدیقی با بیان اینکه در چند وقت اخیر اتفاقات ناشایستی که زیبنده استقلال و آزادگی، انقلاب اسلامی و مردم سرفراز ایران اسلامی نیست و موجبات سرافکندگی را فراهم می‌کند افتاده است، تصریح کرد: عده‌ای از اتحادیه اروپا به ایران آمدند و با سران فتنه نشست داشته‌اند که متاسفانه آمدنشان با حرف و حدیث‌های زیادی رو‌به‌رو بوده است.

  وی با بیان اینکه نمایندگان اتحادیه اروپا، ایران را با اوکراین اشتباه گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات و وزارت خارجه اگر بگویند که از دیدار اشتون با سران فتنه را اطلاع نداشته‌اند خیلی بد است و اگر اطلاع داشته‌اند چرا با این کار برخورد نکرده‌اند.

  خطیب جمعه صومعه‌سرا تاکید کرد: این کار باعث شد که دبیرکل سازمان ملل حرف‌های ناشایستی درباره رئیس جمهور ایران بزند و حرف حقوق بشر را به پیش بکشد.

  صدیقی با بیان اینکه دبیر کل سازمان ملل درباره رئیس جمهور ایران گفته است که وعده‌های خودش را عملی نمی‌کند، اظهار کرد: مگر رئیس جمهور ایران به آمریکا و اروپا وعده داده است که به آن عمل نکند.

  وی با بیان اینکه روزی که شرمن به ملت ایران جسارت کرد که فریب‌کاری جزء فرهنگ ملت ایران است، افزود: اگر تیم مذاکره کننده از پشت میز مذاکره بیرون می‌آمدند، امروز این جسارت به شخص دوم مملکت ایران نمی‌شد.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه حق باید اعمال بگردد و برخورد جدی باید با استکبار که به عزت و شرف مملکتمان جسارت کرده‌اند کرد، گفت: باید تودهنی محکمی به آنها زد و این ملت در طول ۳۵ سال این کار را انجام داده اند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir