اهمیت حفظ حرمت فاطمیه در ایام نوروز ضروری است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۲ - ۲۱:۳۳

  کد خبر : 21637

  اهمیت حفظ حرمت فاطمیه در ایام نوروز ضروری است

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا از برگزاری نمایشگاه پوستر نماز، عفاف و حجاب به مناسبت ایام فاطمیه در شهرستان خبر داد.

  سید‌محمود رزمگیر در گفت‌و‌گو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه حفظ حرمت ایام فاطمیه باید برای مردم بازگو شود، اظهار کرد: رسانه هایی مثل خبرگزاری‌ها و مطبوعات می‌توانند در این زمینه نقش آفرینی کنند.

  وی با اشاره به تقارن عید نوروز با ایام فاطمیه، افزود: اهمیت حفظ حرمت فاطمیه در ایام نوروز ضروری است.

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا با بیان این‌که ملت ایران حرمت خاصی برای اهل بیت عصمت و طهارت قائل هستند، گفت: در طول تاریخ نیز همواره شاهد اینگونه رفتارها بوده‌ایم، امیدواریم امسال نیز شئونات و حرمت‌ها حفظ شود.

  رزمگیر با بیان اینکه موفقیت  رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و شهادت طلبی جوانان غیرتمند ایران اسلامی نتیجه و ثمره زحمات زنان و مادران با عفت است، تصریح کرد: بیگانگان سعی دارند در جوامع اسلامی با خدشه وارد کردن به مسئله حجاب، عفت و پاکدامنی زن مسلمان را مورد هجمه قرار دهند.

  وی سلامت خانواده و کانون خانوادگی و حفظ حرمت زنان را در پوشیدن لباس و رعایت کامل حجاب دانست و افزود: بدحجابی و گرایش به آن در جامعه، ابتذال و عدم سلامت اخلاق را بوجود می آورد.

  رئیس  فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، چاپ یک هزار بروشور ویژه ایام فاطمیه و برپایی نمایشگاه پوستر نماز، عفاف و حجاب از برنامه‌های ایام فاطمیه این اداره است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro