50 مبلغ و مبلغه در ایام فاطمیه به صومعه‌سرا اعزام شدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۲ - ۲۲:۰۹

  کد خبر : 21639

  ۵۰ مبلغ و مبلغه در ایام فاطمیه به صومعه‌سرا اعزام شدند

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه ۵۰ مبلغ و مبلغه در ایام فاطمیه به شهرستان اعزام شده‌اند، گفت: از این ۵۰ نفر، ۳۵ مبلغ و ۱۵ مبلغه هستند که در شهر و روستا کار خود را انجام می‌دهند.

  حجت الاسلام منوچهر احمدی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار واران نیوز، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س)، اظهار کرد: حضرت زهرا(س) بهترین الگو و نمونه برای بانوان هستند.

  وی افزود: الگو گرفتن به معنی تبعیت کردن است و اگر زنان مسلمان نتوانند از حضرت زهرا(س) تبعیت کنند، هرگز نمی‌توانند از آن حضرت الگو بگیرند.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: عبودیت یکی از ویژگی‌های مهم بانوی دو عالم است که در تمام جلوه زندگانی آن حضرت موج می‌زند.

  احمدی‌پور تصریح کرد: برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برای ایام فاطمیه از ۲۰ اسفند آغاز و تا ۱۴ فروردین ادامه دارد.

  وی با بیان اینکه برنامه‌های ایام فاطمیه با جلساتی توسط مسئولین شهری برگزار شد، خاطرنشان کرد: از جمله برنامه‌های این نهاد فعال سازی گروه های امر به معروف و نهی از منکر در هیئت های مذهبی در ایام فاطمیه است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا تاکید کرد: برپایی ایستگاه‌های صلواتی، توزیع بالغ بر سه هزار تقویم مذهبی بین مسافران نوروزی و اجرای مسابقه پیامکی در ایام نوروز و ایام فاطمیه از دیگر برنامه‌‌های این نهاد است.

  احمدی‌پور با اشاره به اینکه ۱۴ فروردین همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) همایشی را  به نام «شهیده ولایت» در شهرستان تدارک دیده‌اند، اظهار کرد: این همایش یک روزه با سخنرانی حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی اراکی استاد حوزه و دانشگاه از ساعت ۱۰ صبح در مصلی جعفری شهرستان برگزار می‌شود.

  وی افزود: با کمک خیرین شهرستان، حاضرین در همایش اطعام می‌شوند.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: برپایی دسته‌های عزاداری در روز شهادت حضرت زهرا(س) و مراسم شام غریبان آن حضرت از مسجد امام حسین(ع) به میدان شهر و از مسجد جعفری به میدان شهر در غروب روز ۱۴ فروردین انجام می‌شود.

  احمدی‌پور با بیان اینکه ۵۰ مبلغ و مبلغه در ایام فاطمیه به شهرستان اعزام شده‌اند، گفت: از این ۵۰ نفر، ۳۵ مبلغ و ۱۵ مبلغه هستند که در شهر و روستا کار خود را انجام می‌دهند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro