اصلی‌ترین برنامه جمعیت هلال احمر تا شب عید اجرای طرح فرشتگان رحمت است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۲ - ۳:۰۲

  کد خبر : 21645

  اصلی‌ترین برنامه جمعیت هلال احمر تا شب عید اجرای طرح فرشتگان رحمت است

  رئیس هلال اهمر صومعه‌سرا با اشاره به کمک رسانی به نیازمندان با توجه به شرایط فعلی جامعه، گفت: این وظیفه ذاتی جمعیت هلال احمر نیست اما در شرایط حاضر مهمترین و اصلی‌ترین برنامه جمعیت هلال احمر تا شب عید اجرای طرح فرشتگان رحمت است.

  رضا سلیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه هلال احمر شهرستان همچون یک پشتیبان نقش مهمی در آماده نگه داشتن نیروهای تخصصی برای حضور در حوادث و بلایا دارد، اظهار کرد: این نهاد برنامه‌های زیادی در سال ۹۲ انجام داده است.

  وی افزود: طرح راهنمای مسافرین تابستانه با حضور پیشاهنگان دختر مهرآوران و مهرگسترها در پارک‌ها، مسابقه دوچرخه سواری در پارک ابریشم به مناسبت روز جهانی کودک، طرح راهنمای مسافران نوروزی و چادر کودک در پار‌ک‌ها و حضور فعال پیشاهنگان در هر ۳ مقطع مهرآفرین، مهرآور و مهر گستر از جمله عملکردهای این نهاد است.

  رئیس هلال احمر صومعه‌سرا گفت: برگزاری جشن ولادت حضرت معصومه(س) و تجلیل از دختران و پیشاهنگان، اعزام مدرسین طرح دادرس در اردوگاه انزلی، اعزام مربیان پیشاهنگی در دوره مدرسی ۱۰ روزه در مشهد مقدس و کمپوری شهرستانی پیشاهنگان پسر از دیگر برنامه های این اداره بوده است.

  سلیمی تصریح کرد: ۲۰ برنامه متنوع دیگر توسط واحد جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان در سال ۹۲ انجام شده است.

  وی با اشاره به کمک رسانی به نیازمندان با توجه به شرایط فعلی جامعه، خاطر نشان کرد: این وظیفه ذاتی جمعیت هلال احمر نیست اما در شرایط حاضر مهمترین و اصلی‌ترین برنامه  جمعیت هلال احمر تا شب عید اجرای طرح فرشتگان رحمت است.

  رئیس هلال احمر صومعه‌سرا تاکید کرد: در شرایط فعلی نیز هر دستگاهی متناسب با ظرفیتهای خودش باید عمل کند و در طرح ملی فرشتگان رحمت نیز جمعیت هلال احمر به فکر این است که با ایده، فکر و طرح نو قدمهای خوبی را در راستای کمک به نیازمندان بردارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro