دستگاه های معیوب CNG تا عید امسال تعمیر میشوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۲ - ۲۳:۵۸

  کد خبر : 21653

  دستگاه های معیوب CNG تا عید امسال تعمیر میشوند

  شهردار صومعه‌سرا با بیان اینکه دستگاه‌های معیوب سی ان جی تا عید نوروز تعمیر می‌شود، گفت: مسافران می‌توانند از این جایگاه‌های سی‌ان‌جی استفاده کنند.

  به گزارش واران نیوز، حسن آقاجانی با بیان اینکه در ۵ ماهه اخیر، سه بحران در شهرستان داشته‌ایم، اظهار کرد: در بحران سیلاب،  با مشکلاتی در سطح شهر مواجه شدیم.

  وی افزود: در بحران آب‌گرفتگی، شاخ و برگ درختان جلوی خروجی آب به فاضلاب‌ها را می‌گرفت و با تدبیری که اندیشیده شد بخش اعظمی از شاخ‌و‌برگ‌های درختان را زدند.

  شهردار صومعه‌سرا با بیان اینکه در بحران برف، مشکلات زیادی برای کل شهرستان به وجود آمد، گفت: از فرماندار و نماینده شهرستان خواستار است که اگر قرار است اعتباراتی در حوزه حوادث برف داشته باشند به شهرداری هم عنایتی کنند.

  آقاجانی تصریح کرد: در ایام برف بیش از ۱۰ روز، ۴۰ تراکتور و ماشین‌آلات برف‌روبی در اختیار داشتند که باید هزینه آنها را پرداخت کنند.

  وی خاطرنشان کرد: لکه گیری آسفالت خیابان ها، رنگ زنی جدول ها و مکان هایی که برف به شهرستان آسیب زده است را در دستور کار خود دارند.

  شهردار صومعه‌سرا تاکید کرد: تفکیک زباله در شهرستان از یک‌ماه پیش شروع شده است .

  وی افزود: ساماندهی دستفروشان، توسعه فضای سبز، جمع‌آوری پسماندهای خشک و تر و زیباسازی فضای شهر از جمله برنامه‌های شهرداری است.

  شهردار صومعه‌سرا گفت: دو دستگاه جایگاه CNG در شهرستان صومعه‌سرا خراب بود که شهرداری با اعتبار ۲۰ میلیون تومانی این دستگاه‌ها را نصب و راه‌اندازی کرد.

  آقاجانی تصریح کرد: دستگاه‌های مورد دار سی ان جی تا عید نوروز تعمیر می‌شود و مسافران می‌توانند از این جایگاه‌های سی‌ان‌جی استفاده کنند.

  وی با بیان اینکه سه سرویس بهداشتی برای مسافران نوروزی در شهرستان آماده شده است، خاطرنشان کرد: بنرهای راهنمای سرویس بهداشتی در سطح شهر برای راهنمایی مسافران زده می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro