400میلیون تومان برای کاروان راهیان نور هزینه شده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۲ - ۱:۲۷

  کد خبر : 21659

  ۴۰۰میلیون تومان برای کاروان راهیان نور هزینه شده است

  جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه در سال ۹۲، پنج اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس داشته‌اند، گفت: برای این کاروان‌ها ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

  به گزارش واران نیوز، مرتضی رضایی با بیان اینکه پایان سال ۹۲ و آغاز سال ۹۳ با نام حضرت زهرا(س) است، اظهار کرد: اسلام با این نام خو گرفته و همه شیعیان با این نام آشنا هستند.

  وی افزود: مراسمات خوبی در سطح شهرستان برای ایام فاطمیه برگزار می‌شود که جای تقدیر و تشکر دارد.

  جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه مسئولان باید برای بحران‌هایی که اتفاق می‌افتد آرشیوی برای برنامه‌ریزی در آینده تهیه کنند گفت: تا نسل آینده در چنین شرایط بحرانی با مشکل رو‌به‌رو نشوند و به راحتی بتوانند جلوی بحران را بگیرند.

  رضایی با بیان اینکه مردم در بحران از مسئولین انتظار کار خوب دارند، تصریح کرد: مردم انتظار دارند که مسئولین در بحران برف و سیل با چکمه و پارو آماده باش باشند.

  وی خاطرنشان کرد: مسئولین باید آمادگی لازم برای بحران‌ها را داشته باشند نه اینکه در بحران به دنبال وسیله مورد نیاز بروند.

  جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه‌سرا تاکید کرد: مسئولان باید در زمانی که آرامش و امکانات است به دنبال راه‌حل بحران‌ها بروند تا در زمان بحران به مشکل بر نخورند.

  رضایی با بیان اینکه در سال ۹۲ پنج اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس داشته‌اند، اظهار کرد: بزرگترین کار فرهنگی و رفاهی در این شهرستان بوده است.

  وی با اشاره به اینکه ۴۰ اتوبوس و ۱۰ دستگاه ماشین سبک به مناطق عملیاتی اعزام کرده‌اند، افزود: در هر اتوبوس ۴۸ نفر حضور داشتند.

  جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه‌سرا گفت: مسئولان شهرستان این کار را  در اداره خود نهادینه کنند و کارمندان خودرا برای رفتن به مناطق عملیاتی تشویق کنند.

  رضایی با بیان اینکه ۴۰۰ میلیون تومان برای اعزام کاروان‌های راهیان نور هزینه شده است، تصریح کرد: بیشتر هزینه این کاروان‌ها را سپاه پاسداران کشور تقبل کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro