دفتر میراث فرهنگی و گردشگری در حد و اندازه شهرستان نیست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۹ اسفند ۹۲ - ۲۲:۲۰

  کد خبر : 21668

  دفتر میراث فرهنگی و گردشگری در حد و اندازه شهرستان نیست

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه در خصوص برنامه‌های گردشگری، متصدی امر گردشگری در شهرستان میراث فرهنگی و گردشگری است، گفت: متاسفانه در شهرستان، این اداره در حد دفتر نمایندگی و با حضور یک نفر است.

  غلام‌حسین رجبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه برنامه‌های مذهبی و فرهنگی شهرستان بر عهده رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا است، اظهار کرد: در این راستا، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بسایر فعال است و برنامه‌هایی را برای ایام فاطمیه و عیدنوروز اتخاذ کرده‌اند.
  وی افزود: برگزاری همایش یک روزه شهیده ولایت، برپایی گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر، توزیع تقویم‌های مذهبی برای مسافران نوروزی و مسابقات پیامکی از جمله برنامه‌های ایام فاطمیه و عید نوروز است.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: اعزام ۵۰ مبلغ دینی در این ایام به روستاها،مراسم عزاداری در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) و تبلیغات محیطی مرتبط با بانوی اول اسلام فاطمه زهرا(س) از دیگر برنامه‌های ایام فاطمیه و عیدنوروز است.
  رجبی با بیان اینکه در خصوص برنامه‌های گردشگری، متصدی امر گردشگری در شهرستان میراث فرهنگی و گردشگری است، تصریح کرد: متاسفانه در شهرستان، این اداره در حد دفتر نمایندگی و با حضور یک نفر است که در حد و اندازه این شهرستان به آن بها داده نشده است.
  وی خاطرنشان کرد: در این راستا از مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گیلان درخواست می‌شود که به این مقوله، التفات بیشتری نموده تا اداره
  میراث فرهنگی و گردشگری در این شهرستان در حد و اندازه این شهرستان مسافرپذیر باشد.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه طرح‌ها و برنامه‌های گردشگری با هماهنگی فرمانداری توسط روسای ادارات صورت می‌پذیرد، تاکید کرد: انتظارمی‌رود ادارات مختلف همت نموده و در اجرای طرح‌های گردشگری و جذب توریسم در شهرستان اقدامات لازم را معمول دارند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro