مسئولان باید با عزم ملی، اقتصاد فرهنگی را به صحنه ظهور برسانند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۹۳ - ۳:۰۵

  کد خبر : 21916

  مسئولان باید با عزم ملی، اقتصاد فرهنگی را به صحنه ظهور برسانند

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: همه مردم و مسئولان باید با عزم ملی تلاش کنند و دست به دست هم دهند تا مقوله اقتصاد فرهنگی را به صحنه ظهور برسانند.

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه مقام معظم رهبری در پیام سال خود روی چند نکته مانور داده‌اند، اظهار کرد: این نکات بسیار مهم است و باید مورد توجه مردم و مسئولان قرار بگیرد.
  وی با بیان اینکه چهار نکته در این پیام مطرح شده است، افزود: نکته اول درباره اقتصاد، نکته دوم درباره فرهنگ، نکته سوم درباره عزم ملی و نکته چهارم مدیریت جهادی است.
  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با اشاره به اینکه اقتصاد و فرهنگ دو مقوله‌ای هستند که یکدیگر را پوشش می‌دهند و مکمل یکدیگرند، گفت: اقتصاد نباشد فرهنگ نیست و بالعکس فرهنگ نباشد اقتصاد نیست.
  احمدی‌پور با بیان اینکه نکته سوم عزم ملی است، تصریح کرد: همه مردم و مسئولان باید با عزم ملی تلاش کنند و دست به دست هم دهند تا مقوله اقتصاد فرهنگی را به صحنه ظهور برسانند.
  وی با اشاره به اینکه نکته چهارم،  مدیرت جهادی بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: مدیرت جهادی همان مدیریتی است که در ۸ سال جنگ تحمیلی شهدا، رزمندگان و ایثارگران به دور از جاطلبی و کسب مقام و رتبه انجام دادند.
  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا تاکید کرد: همه مسئولان و مردم باید برای رسیدن به دو مقوله اقتصاد و فرهنگ دست به دست هم دهند و تمام ذهن و
  فکرشان این باشد که چگونه می‌توانند به این دو مقوله دست یابند.

  احمدی‌پور اظهار کرد: مسئولان باید از تمام نیروها، قوا و از پتانسیل داخلی خود استفاده کنند تا بتوانند به شعار سال مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro