شعار امسال برای نوشتن در سربرگ‌ها نیست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۲ فروردین ۹۳ - ۰:۳۹

  کد خبر : 21923

  شعار امسال برای نوشتن در سربرگ‌ها نیست

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه هر چه تفاضل فرهنگ ملی ما با فرهنگ غرب بیشتر باشد هجمه‌های فرهنگی غرب و استراتژی جهانی سازی بیشتر خواهد بود، تاکید کرد: در راستای فرهنگ، نیاز به هوشیاری و عزم ملی و اجتماعی است.

  کیا عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین شده است، اظهار کرد: سپاه به عنوان یکی از نهادهای ولایت‌ مدار، همیشه با رویکرد جهادی مانوس بوده و با جان و دل در خصوص تحقق منویات مقام معظم رهبری که به عنوان چراغ راه است، بسیار تلاش می‌کند.

  وی با بیان اینکه شعار امسال مقام معظم رهبری برای نوشتن در سربرگ‌ها نیست، افزود:ما نباید با پیام سال مقام معظم رهبری رفتار شعاری داشته باشیم و باید با کمک گستره اقیانوسی بسیج و بسیجیان در موضع فردی و جمعی به آن توجه داشته باشیم.

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه انقلاب اسلامی به دنبال واقعیت‌هایی است که امروزه به عنوان یک عادت در عرصه‌های مختلف سیاسی، مدیریتی، اجتماعی و غیره شده که منطبق با اسلام نست، گفت: متاسفانه جامعه به این مسائل دارد عادت می‌کند.

  عاشوری تصریح کرد: یک منتظر واقعی، یک صالح مصلح است که بتواند در زندگی فردی و جمعی خود به سمت آرمان‌ها و تحقق تمدن اصیل اسلامی پیش رود.

  وی با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی تمام تلاش شاه این بود که فرهنگ غرب را جایگزین فرهنگ ایران نماید، خاطرنشان کرد: دین زدایی، دین گریزیاز عواملی بود که دین را از فرهنگ ایرانی جدا می‌کرد.

  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه‌ سرا با بیان اینکه هدف شاه این بود که جلوه‌های مبتذل و منفی فرهنگ غرب را به جامعه ایران انتقال دهد، تاکید کرد: نکات مثبت فرهنگ خود،  نظیر پیشرفت صنعت، رشد اقتصادی و دانش و فناوری را برای خود نگاه می‌داشتند و در عوض بی بندوباری، تنبلی و بداخلاقی را به عنوان فرهنگ غلط درجامعه ما ترویج می‌دادند.

  عاشوری به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: فرهنگ به عنوان یک هوا است و هر چه آلودگی کم باشد نفس کشیدن راحت‌تر است.
  وی با بیان اینکه اصلاح فرهنگ، اصلاح باورهای ما است، گفت: اگر ما بتوانیم فرهنگ درستی منطبق بر اسلام و عقلانیت در همه مسائل روزمره خود داشته باشیم دیگر با هیچ مشکلی مواجه نخواهیم بود.
  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه  عنصر فرهنگ نماد یک ملت است، تصریح کرد: هر چه ما برای تقویت فرهنگ غنی خود بکوشیم در همه عرصه‌ها موفق خواهیم بود و فضای جامعه یک فضای پاک و مطهری خواهد شد.

  عاشوری خاطرنشان کرد: دامنه قدرت فرهنگ مانند آب جاری هیچ مرزی را نمی‌شناسد و در جایی به عنوان یک قدرت در مقابل فرهنگ غرب عمل می‌نماید.
  وی با بیان اینکه هر چه تفاضل فرهنگ ملی ما با فرهنگ غرب بیشتر باشد هجمه‌های فرهنگی غرب و استراتژی جهانی سازی بیشتر خواهد بود، تاکید کرد: در راستای فرهنگ، نیاز به هوشیاری و عزم ملی و اجتماعی است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir