بنیاد برکت و قرارگاه خاتم‌الانبیا آمادگی خود را برای سرمایه‌گذاری در صومعه سرا اعلام کرده‌اند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۳ - ۳:۱۰

  کد خبر : 21949

  بنیاد برکت و قرارگاه خاتم‌الانبیا آمادگی خود را برای سرمایه‌گذاری در صومعه سرا اعلام کرده‌اند

  به گزارش واران نیوز، فرماندار صومعه‌ سرا در جلسه اشتغال این شهرستان اظهار کرد: مسئولان باید در جهت رفه مشکلات …

  به گزارش واران نیوز، فرماندار صومعه‌ سرا در جلسه اشتغال این شهرستان اظهار کرد: مسئولان باید در جهت رفه مشکلات و استفاده از پتانسیل و ظرفیت‌های این شهرستان تلاش مضاعف داشته باشند.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: احترام به قانون و عمل کردن در آن چهارچوب باعث می‌شود دیگران هم به قانون و مسئولان احترام بگذارند.
  رجبی خاطرنشان کرد: اعضای ستاد اشتغال شهرستان باید در راستای ایجاد اشتغال پایدار از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکند. وی تصریح کرد: هدف از تشکیل کارگروه اشتغال، مدیریت بر روند اجرا و جذب صحیح منابع است.
  فرماندار صومعه‌ سرا تاکید کرد: تکیه بر خرد جمعی در تصمیم‌سازی و دقت همراه با سرعت، فرآیند تاثیرپذیری را مضاعف کرده و باعث می‌شود تا مسیرکار به صورت دقیق توسط جمع ترسیم و همراه با اهرم‌های مختلف نظارتی باشد.
  رجبی اظهار کرد: ساماندهی اشتغال و کاهش نرخ بیکاری و افزایش سرمایه گذاری در شهرستان مهم‌ترین اولویت کارگروه اشتغال شهرستان است. وی خاطرنشان کرد: بانک‌های عامل با مدیریت درست خویش، در جهت رفع بیکاری و ایجاد اشتغال و دادن تسهیلات در این امر مهم کمک کنند.
  رجبی افزود: ایجاد اشتغال پایدار از دغدغه های دولت تدبیر و امید است و دستگاه های اجرایی شهرستان نیز باید شرایطی را فراهم کنند که افراد جویای کار را به سمت اشتغال پایدار سوق دهند.

  وی با بیان اینکه بنیاد برکت و قرارگاه خاتم‌الانبیا آمادگی خود را در بخش سرمایه‌گذاری در صومعه‌ سرا اعلام کرده‌اند، افزود: پروژه‌های ناتمامی که در منطقه زیر ۴۰ درصد پیشرفت داشته‌اند، این دو دستگاه اعلام آمادگی کرده‌اند که آن پروژه‌ها را به اتمام برسانند.

  فرماندار صومعه‌ سرا با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های برجسته دولت تدبیر و امید اقتصاد و اشتغال است، گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید در زمینه ایجاد اشتغال فوق العاده پررنگ، پی گیر و ثمربخش است.

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro