افراد توانمند با اطمینان به دولت از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۳ - ۲۱:۱۷

  کد خبر : 21978

  افراد توانمند با اطمینان به دولت از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه افراد توانمند با اطمینان به دولت از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند، گفت: مردم همواره در طول پیروزی انقلاب اسلامی در همه صحنه‌ها در کنار دولت بوده و این بار نیز یاری‌گر دولت هستند

  غلام‌حسین رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه همه ما در خانواده بزرگی به نام جامعه اسلامی زندگی می‌کنیم، اظهار کرد: همه باید برای رفع مشکلات یکدیگر کمک کنیم.
  وی افزود: کسانی که واقعا نیاز به یارانه نقدی ندارند، ثبت نام نکنند و یا انصراف دهند تا یارانه به نیازمندان واقعی برسد.

  فرماندار صومعه‌سرا از اهالی این شهرستان خواست تا در صورت نیاز نداشتن به مبلغ یارانه از دریافت آن انصراف دهند و دولت را در اجرای طرح‌های زیربنایی کمک کنند.
  رجبی با بیان اینکه افراد توانمند با اطمینان به دولت از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند، گفت: مردم همواره در طول پیروزی انقلاب اسلامی در همه صحنه‌ها در کنار دولت بوده و این بار نیز یاری‌گر دولت هستند.
  وی تصریح کرد: یکی از دستاوردهای این قانون، سرمایه گذاری صحیح در امر سلامت و استفاده از فناوری های جدید در صنایع و نیز فرهنگ سازی درست مصرف انرژی است که این خود بزرگترین دستاورد اجرای قانون در عرصه تولید است.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه نگاه به یارانه‌ها باید عوض شود، خاطرنشان کرد: عده‌ای فکر می‌کنند یارانه یک حق عمومی است و باید همه از آن برخوردار شوند، این فکر اشتباه است و باید یارانه واقعا به افراد نیازمند تعلق گیرد و آنهایی که نیاز به یارانه ندارند، از دریافت یارانه انصراف دهند.
  رجبی تاکید کرد: در سال جدید باید همه به فکر افزایش تولید و در نتیجه اشتغال باشیم و کشور از نظر تولید داخلی تأمین شود.
  وی اظهار کرد: در چهار روز گذشته  در صومعه‌سرا بیش از ۱۰ هزار خانوار در طرح دوم هدفمندی یارانه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro