در سال 93 کرایه تاکسی شهری تغییر نکرده/قیمت جدید بعد از مشخص شدن قیمت حاملهای انرژی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۳ - ۲۲:۴۷

  کد خبر : 21981

  در سال ۹۳ کرایه تاکسی شهری تغییر نکرده/قیمت جدید بعد از مشخص شدن قیمت حاملهای انرژی

  به گزارش واران‌نیوز، طی گزارشی که از شهروندان صومعه‌سرایی دریافت کرده‌ایم، متاسفانه بسیاری از تاکسی‌های داخل شهری و برون شهری، …

  به گزارش واران‌نیوز، طی گزارشی که از شهروندان صومعه‌سرایی دریافت کرده‌ایم، متاسفانه بسیاری از تاکسی‌های داخل شهری و برون شهری، نرخ تاکسی‌ها را زیاد کرده‌اند.

  برای پیگیری این مسئله و افزایش بی منطق کرایه توسط رانندگان تاکسی، خدمت مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری شدیم و ماجرا را از وی جویا شدیم.

  علی شیرین‌کام با بیان اینکه هر ساله نرخ کرایه تاکسی های درون شهری و برون شهری افزایش پیدا می‌کند، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۳ تا مشخص نشدن قیمت نهایی حاملهای انرژی مانند بنزین و گاز CNGمیزان افزایش نرخ مشخص نمی‌شود.

  وی با بیان اینکه کرایه‌های تاکسی‌های داخل شهری و برون شهری تغییری نکرده است، افزود: رانندگانی که بیشتر از نرخ معین از مسافران کرایه دریافت کنند، با آنها برخورد می‌شود.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری با بیان اینکه شهروندان با دیدن تخلف می‌توانند از آن راننده شکایت کنند، تصریح کرد: طبق مصوبه شورای ترافیک این شهرستان، دو اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره تعزیرات حکومتی متولی برخورد با تخلفات رانندگان تاکسی‌ها هستند.

  وی با بیان اینکه حق گرفتنی است و شهروندان نباید نسبت به حق خود بی‌اعتنا باشند، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت دیدن تخلف و زیاد گرفتن نرخ کرایه حتما به متولیان این امر اطلاع‌رسانی کنند تا با راننده متخلف برخورد قانونی شود.

  يک ديدگاه

  1. سلام همسنگر
   ما شما رو لینک کردیم
   اگه لایق بودیم لینکمون کنین
   یاعلی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro