در سال 93 کرایه تاکسی شهری تغییر نکرده/قیمت جدید بعد از مشخص شدن قیمت حاملهای انرژی

 • گیلان پیرترین استان کشور/ زاد و ولد در زوج های گیلانی کاهش یافت
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۳ - ۲۲:۴۷

  کد خبر : 21981

  در سال ۹۳ کرایه تاکسی شهری تغییر نکرده/قیمت جدید بعد از مشخص شدن قیمت حاملهای انرژی

  به گزارش واران‌نیوز، طی گزارشی که از شهروندان صومعه‌سرایی دریافت کرده‌ایم، متاسفانه بسیاری از تاکسی‌های داخل شهری و برون شهری، …

  به گزارش واران‌نیوز، طی گزارشی که از شهروندان صومعه‌سرایی دریافت کرده‌ایم، متاسفانه بسیاری از تاکسی‌های داخل شهری و برون شهری، نرخ تاکسی‌ها را زیاد کرده‌اند.

  برای پیگیری این مسئله و افزایش بی منطق کرایه توسط رانندگان تاکسی، خدمت مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری شدیم و ماجرا را از وی جویا شدیم.

  علی شیرین‌کام با بیان اینکه هر ساله نرخ کرایه تاکسی های درون شهری و برون شهری افزایش پیدا می‌کند، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۳ تا مشخص نشدن قیمت نهایی حاملهای انرژی مانند بنزین و گاز CNGمیزان افزایش نرخ مشخص نمی‌شود.

  وی با بیان اینکه کرایه‌های تاکسی‌های داخل شهری و برون شهری تغییری نکرده است، افزود: رانندگانی که بیشتر از نرخ معین از مسافران کرایه دریافت کنند، با آنها برخورد می‌شود.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری با بیان اینکه شهروندان با دیدن تخلف می‌توانند از آن راننده شکایت کنند، تصریح کرد: طبق مصوبه شورای ترافیک این شهرستان، دو اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره تعزیرات حکومتی متولی برخورد با تخلفات رانندگان تاکسی‌ها هستند.

  وی با بیان اینکه حق گرفتنی است و شهروندان نباید نسبت به حق خود بی‌اعتنا باشند، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت دیدن تخلف و زیاد گرفتن نرخ کرایه حتما به متولیان این امر اطلاع‌رسانی کنند تا با راننده متخلف برخورد قانونی شود.

  يک ديدگاه

  1. گیلان بلاگ می‌گه:

   سلام همسنگر
   ما شما رو لینک کردیم
   اگه لایق بودیم لینکمون کنین
   یاعلی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir