باید جلوی کارهای خودسر در شهرستان گرفته شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۸ فروردین ۹۳ - ۴:۴۶

  کد خبر : 21993

  باید جلوی کارهای خودسر در شهرستان گرفته شود

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه کشوری که می‌خواهد مدیریت جهادی داشته باشد همه باید دست به کار شوند، گفت: دهیاران باید از همه امکانات موجود روستاها در امر درست استفاده کردن از آب تلاش کنند

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی ظهر امروز در جلسه تخصیص آب در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: مدیریت جهادی در راستای خدمت به مردم و هموار کردن مسائل و مشکلات شهرستان از وظایف مسئولان است. وی با بیان اینکه وضعیت آب پشت سد با هدایت و مدیریتی که‌می‌شود خوب است، افزود: مسئولان مربوطه باید با مدیریت درست، هماهنگ و منسجم در کنار یکدیگر باشند تا مردم دچار مشکل نشوند.

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه کشوری که می‌خواهد مدیریت جهادی داشته باشد همه باید دست به کار شوند، گفت: دهیاران باید از همه امکانات موجود روستاها در امر درست استفاده کردن از آب تلاش کنند.
  رجبی با بیان اینکه هر منطقه سرزمینی از لحاظ جغرافیایی، امنیتی، سیاسی و غیره تعریفی دارد، تصریح کرد: متولی هر منطقه فرماندار آن شهر است و وی باید از اتفاقاتی که در آن شهر می‌افتد باخبر باشد.
  وی با بیان اینکه اجازه انجام خلاف قانون را در این شهرستان نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: هر اتفاقی در شهرستان افتاد، از فرماندار آن شهرستان پاسخ می‌خواهند.

  • فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه باید جلوی کارهای خودسر در شهرستان گرفته شود، تاکید کرد:  همه باید از راه قانونی وارد کار شوند که به کسی آسیبی وارد نشود و برای همه منفعت داشته باشد.

  رجبی با بیان اینکه اجرای قانون، مشکلات و مسائل را به حداقل می‌رساند، اظهار کرد: اجرای قانون و تفاهم و همکاری با یکدیگر، همه را به یک مسیر درست هدایت می‌کند.
  وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات شهرستان آمادگی همکاری با تمام ادارات را دارد، افزود: همه مسئولان باید تلاش کنند تا به پیام سال مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه هدف از تشکیل جلسه ایجاد هماهنگی و تفاهم بیشتر بین مسئولان است، گفت: باید کارها به روال طبیعی با شدت و همت بیشتری دنبال شود تا کشاورزان مشکلی نداشته باشند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro