مذاكرات ژنو سبب فراموشی دشمنی آمریکا نسبت به ایران نمی شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۹ فروردین ۹۳ - ۲:۱۱

  کد خبر : 22003

  مذاکرات ژنو سبب فراموشی دشمنی آمریکا نسبت به ایران نمی شود

  وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه زمان تهدید ایران گذشته و امروزه هیچ کشوری نمی‌تواند ایران اسلامی را تهدید کند،گفت: ایران اسلامی به برکت خون شهدا در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان ایستاده و قدرت برتر منطقه است

  آپلود سنتر عکس و فایل آپ سرا

  به گزارش واران نیوز،‌ سید محمد حسینی  عصر امروز در یادواره سردار شهید معروف ایرانی در مسجد جامع گوراب زرمیخ اظهار کرد: شهدا برکات این جامعه هستند و بسیار خوب است در مجالس و محافل شهدا حضور داشته باشیم.

  وی با اشاره به پیام سال مقام معظم رهبری افزود: ایشان نکات ارزنده‌ای را ذکر کرده‌اند که باید سرلوحه زندگی خود قرار دهیم. وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زندگی شهدا و ائمه باید سرلوحه همه قرار گیرد و دچار تحریف نشود.

  حسینی با بیان اینکه در زمان و برهه‌ای که هستیم حساسیت خاصی به خاطر مذاکرات که در جریان است وجود دارد،‌گفت:‌با مصلحتی که مقام معظم رهبری دیدند سیاست ما براساس مصلحت،‌حکمت و عزت است.

  وی تصریح کرد: در این برهه از زمان مصلحت این است که ارتش قهرمانانه‌ای در مقابل دشمن بسازیم.

  وی با اشاره به اینکه در جنگ ۸سال دفاع مقدس کشور را با وجود رزمندگان و مردم حفظ کردیم و مردم در این دوران کشور را همراهی کردند،‌خاطرنشان کرد: مردم همچنان نشان می‌دهند که صادقانه پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

  وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بحث در مذاکرات درباره مسائل هسته‌ای بود،‌تاکید کرد: آنها درحالی که در مذاکرات به نتیجه‌ای نرسیدند حرف از حقوق بشر را به میان آوردند.

  حسینی افزود:‌ در مذاکرات با آمریکا و اروپا،‌آنها اهل استدلال نیستند و دنبال زیاده‌خواهی هستند. وی به سفر اشتون به ایران و ملاقات با مخالفان نظام اشاره و تصریح کرد: آنها نمی‌توانند فکر کنند که اینجا مانند کشور خودشان است و هرکاری دلشان می‌خواهد کنند.

  وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه زمان تهدید ایران گذشته و امروزه هیچ کشوری نمی‌تواند ایران اسلامی را تهدید کند،‌خاطرنشان کرد: ایران اسلامی به برکت خون شهدا در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان ایستاده و قدرت برتر منطقه است.

  حسینی  تاکید کرد: این مذاکرات سبب نمی‌شود ملت دشمنی آمریکا نسبت به ایران را فراموش کند.

  وی با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در بصیرت‌دهی ملت گفت: مقام معظم رهبری نقشه‌های شوم استکبار آمریکا را پیش‌بینی و نقش برآب خواهند کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro