فعالیت 160موسسه توریستی اتومبیل کرایه در صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۹ فروردین ۹۳ - ۲۳:۴۴

  کد خبر : 22082

  فعالیت ۱۶۰موسسه توریستی اتومبیل کرایه در صومعه‌ سرا

  رئیس اتحادیه موسسه توریستی اتومبیل کرایه صومعه‌سرا با بیان اینکه ۱۶۰ موسسه توریستی اتومبیل کرایه در صومعه‌سرا فعالیت می‌کنند، گفت: دو تخلیه‌بار، هشت وانت‌بار، یک اسکله قایقرانی، یک آمبولانس خصوصی، پنج پارکینگ اختصاصی زیر نظر اتحادیه فعالیت دارند

  http://www.varannews.ir/wp-content/uploads/2014/04/hand-and-car-key.jpg
  شاهین نزهتی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه در راستای تحقق قانون نظام صنفی کشور که یکی از اصلی‌ترین قوانین حاکم بر روابط اقتصادی افراد جامعه در حوزه تولید، توزیع و خدمات است، اظهار کرد: سال ۱۳۸۴ اتحادیه موسسه توریستی اتومبیل کرایه با تلاش اداره صنعت، معدن و تجارت در شهرستان تاسیس شد.
  وی افزود: فعالیت موسسه توریستی اتومبیل کرایه، تحت پوشش قرار دادن صنف‌ها در رسته موسسات اتومبیل کرایه، تخلیه بار، پیک موتوری، پارکینگ اختصاصی و وانت کرایه است.
  رئیس اتحادیه موسسه توریستی اتومبیل کرایه صومعه‌سرا با بیان اینکه تا کنون توانسته برای ۱۷۷ واحد کسبی در سراسر شهرستان پروانه صنفی صادر کند، گفت: این کار با تلاش و زحمات همه اعضا هیئت مدیره اتحادیه قبل و جدید که آخرین انتخابات هفتم اسفند ۹۲ برگزار شد، انجام گرفته است.
  نزهتی با بیان اینکه ۱۶۰ موسسه توریستی اتومبیل کرایه در صومعه‌ سرا فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: دو تخلیه‌بار، هشت وانت‌بار،  یک اسکله قایقرانی، یک آمبولانس خصوصی، پنج پارکینگ اختصاصی زیر نظر اتحادیه فعالیت دارند.
  وی خاطرنشان کرد: ثبت رانندگان فعال در سامانه پارس ناوگان و ایران ناوگان، پشتیبانی یک هزار و ۸۰۰نفر راننده فعال شهرستان و برنامه ریزی به منظور  صدور کارت شناسایی برای آنها از اهم فعالیت‌های این نهاد است.
  رئیس اتحادیه موسسه توریستی اتومبیل کرایه صومعه‌سرا تاکید کرد: پیشنهاد و تعیین ضوابط داخلی برای موسسات و رانند‌ه‌های تحت پوشش آنها، تصویب کمیسیون نظارت شهرستان و پیگیری بر عملکرد موسسات از دیگر فعالیت‌های این اتحادیه است.

  نزهتی، پیگیری امورات واحدهای صنفی دارای پروانه کسب، اتخاذ تسهیلات مناسب به منظور حل مشکلات صنفی، صدور پروانه کسب برای موسسات فاقد پروانه کسب با رعایت قوانین و دستورالعمل‌های صنفی را از جمله فعالیت‌های این اتحادیه عنوان کرد.
  وی اظهار کرد: الزام کلیه خودروهای شناسایی شده برای فعالیت در موسسات به نصب تابلو سقفی و برچسب شطرنجی، هماهنگی با شهردار شهرستان و شورای اسلامی به منظور واگذاری حداقل یک نازل CNG پس از افتتاح فاز سوم CNG در جاده فومن به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و تسریع در امر سوختگیری وسائط نقلیه تحت پوشش موسسات از دیگر فعالیت‌های اتحادیه است.

  رئیس اتحادیه موسسه توریستی اتومبیل کرایه صومعه‌سرا با بیان اینکه در سال ۹۱ هیچ‌گونه افزایش نرخ صورت نگرفته بود، افزود: با توجه به حامل‌های انرژی و گران شدن لوازم یدکی اتومبیل و بالارفتن دستمزدها، مجبور به افزایش ۲۰درصدی نرخ خدمات شده‌اند.

  نزهتی گفت: با چاپ دفترچه و منشور نرخ و با در اختیار قرار دادن نرخ مصوب به رانندگان و رسیدگی به شکایات مردمی در حیطه ضوابط صنفی و حضور مستمر کلیه اعضا هیئت مدیره در محل اتحادیه واقع در شهرک امام خمینی در ساختمان اتاق اصناف به منظور پاسخگویی و حل مشکلات متقاضیان همه روزه از ساعت۸:۳۰  الی ۱۳٫۳۰ در خدمت شهروندان هستند.
  وی تصریح کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته و پیگیری‌های به عمل آمده متاسفانه نقل و انتقال کارت سوخت رانندگان و لاینحل باقی ماندن و ابطال شدن  کارت سوخت رانندگان از جمله مشکلات این اتحادیه است.
  رئیس اتحادیه موسسه توریستی اتومبیل کرایه صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: تاکنون برای جایگزینی سهمیه از طریق ستاد سوخت کشور اقدامات موثری صورت نگرفته است

  يک ديدگاه

  1. شروین گفت:

   آفرین به این آقای نزهتی کلاشمی”چه کرده این رئیس….

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro