40 بانو صومعه‌سرایی رایگان ویزیت شدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱ اردیبهشت ۹۳ - ۴:۴۵

  کد خبر : 22150

  ۴۰ بانو صومعه‌سرایی رایگان ویزیت شدند

  رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه‌سرا با بیان اینکه امروز ویزیت رایگان با مشارکت بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان و سپاه ناحیه صومعه‌سرا به مناسبت روز زن انجام گرفته است، اظهار کرد: ۴۰ خانم در این طرح رایگان ویزیت شدند

  به گزارش واران نیوز، مهدی مقدم‌راد در حاشیه برگزاری ویزیت رایگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اول تا هفتم اردیبهشت امسال هفته جهانی سلامت با شعار یک عمر سلامتی با خود مراقبتی است.
  وی با بیان اینکه روز زن است و این روز را به همه بانوان جامعه تبریک عرض می‌کند، افزود: با توجه به اینکه زنان از ارکان اصلی و مهم در سیاستگذاری سلامت جامعه هستند، مسئله سلامت زنان را با یک روز ویزیت رایگان با دو دکتر عمومی و متخصص انجام داده‌اند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه‌ سرا گفت: بیماری های بسیار زیادی در جامعه زنان وجود دارد که در ابتدای کار بدون علامت و کم علامت است.

  مقدم‌راد تصریح کرد: با چکاف‌های خفیف و بدیهی می‌شود بیماری‌ها را کنترل کرد و از بروز عوارض و بیماری‌های ناشی از غفلت پیشگیری کرد. وی با بیان اینکه تمام آموزش‌های هفته سلامت امسال آموزش خودمراقبتی است، خاطرنشان کرد: فشار خون بالا و دیابت از عمده‌ترین بیماری‌هایی است که در ویزیت رایگان با آن روبه‌رو هستند.
  رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه‌سرا با بیان اینکه در شهرستان در مراکز مختلف ویزیت رایگان را مکرر انجام می‌دهند، تاکید کرد: در حال حاضر به سیستم اداری این شهرستان ورود کرده‌اند و کارمندان ادارات را رایگان ویزیت می‌کنند.
  مقدم‌راد با بیان اینکه امروز ویزیت رایگان با مشارکت بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان و سپاه ناحیه صومعه‌سرا انجام گرفته است، اظهار کرد:۴۰ خانم در این طرح رایگان ویزیت شدند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro