مادر سرچشمه خوبی و بدی فرزندان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۹:۵۴

  کد خبر : 22155

  مادر سرچشمه خوبی و بدی فرزندان است

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام عباس روح‌الله‌ زاده ظهر دیروز در جشن میلاد کوثر در مصلی صومعه‌سرا، ضمن تبریک ولادت …

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام عباس روح‌الله‌ زاده ظهر دیروز در جشن میلاد کوثر در مصلی صومعه‌سرا، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا و روز زن، اظهار کرد: حضرت زهرا(س) را از هر بعدی بررسی کنیم، الگویی نمونه برای زنان عالم است.

  وی با بیان اینکه حضرت زهرا(س) را نمی‌شود از یک بعد مورد بررسی قرار داد، افزود: خدای متعال تمام فضل و رحمت خودش را یکجا در عالی‌ترین مرتبه در وجود حضرت زهرا(س) قرار داده است.
  استاد حوزه و دانشگاه گفت: بهشت زیر پای مادران است، زیرا مادر انسان تربیت می‌کند. روح‌الله‌زاده تصریح کرد:حضرت زهرا(س) در سن ۱۸ سالگی به اوج  تعالی و بالندگی و تکامل رسیده بود که سیدنساالعالمین شده است.
  وی با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) سرچشمه خوبی ها و الگوی بارز در عفت و پاکدامنی زنان در جهان هستند خاطرنشان کرد: باید رفتار و گفتار ایشان سرلوحه زندگی زنان مسلمان قرار گیرد.
  استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: امروز روز مهر و عطوفت و عاطفه است و همه ما می‌بایستی ائمه اطهار را الگوی زندگی خویش قرار دهیم و دنباله رو اخلاق و معنویات آن حضرت باشیم.
  روح‌الله‌زاده اظهار کرد: حضرت فاطمه(س) دختری بود که برای پدر خود مادری می کرد و لقب ام ابیها را به خود اختصاص داد و زنی که به تعبیر مفسرین لقب کوثر نام گرفت.

  وی با بیان اینکه مادر سرچشمه خوبی و بدی فرزندان است، افزود: سرچشمه اگر آلوده باشد فرزندان ناسالمی تحویل جامعه می‌دهد.
  استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه باید دختران را به سمت رعایت کردن حجاب راهنمایی کنیم، گفت: یک گله‌ای که از آموزش و پرورش می‌شود، این است که به منظور یکسان‌سازی مانتوها در مدارس، چادر از سر دانش‌آموزان افتاد.

  روح‌الله‌زاده تصریح کرد: بسیج قلب تپنده است و همه دشمنان هدفشان تخریب بسیج و خواهران بسیجی است.

  وی به سخنان مستر هانفر اشاره کرد و  افزود: وی گفته کافیست چادر از سر زنان ایرانی بیفتد و طراحان مد شروع به کار خواهند کرد.
  استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه حضرت زهرا(س) برای ازدواج شش معیار داشتند، گفت: ایمان به خدا و رسول، شجاع، بردبار، جوانمرد، خوش سابقه و با سواد بودن از معیارهای حضرت زهرا(س) برای ازدواج بود.
  روح‌الله‌زاده تصریح کرد: دختران جامعه باید حضرت زهرا(س) را الگویی مناسب برای ازدواج قرار دهند و فقط به فکر مادیات نباشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro