30 مدرسه در صومعه‌سرا هوشمندسازی می‌شوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱ اردیبهشت ۹۳ - ۲۲:۳۲

  کد خبر : 22158

  ۳۰ مدرسه در صومعه‌سرا هوشمندسازی می‌شوند

  رئیس آموزش‌وپرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه ۳۰ مدرسه در شهرستان هوشمندسازی می‌شوند، گفت: صومعه‌سرا با ۳۰ مدرسه هوشمندسازی شده مقام اول را در استان کسب می‌نماید

  به گزارش واران نیوز، مجید آلیانی در جلسه شورای اداری آموزش‌وپرورش ضمن تبریک هفته معلم، اظهار کرد: ارزش علم در عالم بالا است. وی با بیان اینکه اولین آیه نازل شده قرآن درباره علم است و خداوند به ابزار معلم یعنی قلم در قرآن سوگند یاد کرده است، افزود: این نشان از آن است که ارزش معلم و تعلیم در نزد خداوند بسیار بالا است.
  رئیس آموزش‌وپرورش صومعه‌سرا با اشاره به اینکه شعار آنها در این نهاد « همه افراد به هم احترام بگذارند» است، گفت: وقتی که همه افراد به هم احترام بگذارند کارها به خوبی انجام می‌شود و موضوعات سیاسی از بین می‌رود.
  آلیانی با بیان اینکه مدرسه دخترانه نرجس با ۱۲ کلاس بزرگترین پروژه غرب گیلان است، تصریح کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده مسئولان مربوطه قول داده‌اند که تا مهر این مدرسه را تحویل آموزش‌وپرورش دهند.

  وی بااشاره به پیگیری‌هایی که نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان برای هوشمندسازی مدارس در مجلس کرده است، خاطرنشان کرد: با پنجاه میلیون اعتباری که حمیدرضا خصوصی برای آموزش و پرورش دریافت کرده است، به زودی صومعه‌سرا با ۳۰ مدرسه هوشمندسازی شده مقام اول را در استان کسب می‌نماید.
  رئیس آموزش‌وپرورش صومعه‌سرا تاکید کرد: با هوشمندسازی ۳۰ مدرسه در شهرستان انقلابی درامر آموزش فرزندان شهرمان رخ خواهد داد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro