گرفتن اطلاعات رابطه‌ای توسط مسئولان در شهرستان، آفت است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱ اردیبهشت ۹۳ - ۲۲:۳۹

  کد خبر : 22160

  گرفتن اطلاعات رابطه‌ای توسط مسئولان در شهرستان، آفت است

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه بسیاری از مسئولین در شهرستان سکونت ندارند و اطلاعات را رابطه‌ای می‌گیرند، تاکید کرد: گرفتن اطلاعات رابطه‌ای آفت دارد و باید قیچی شود

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی در جلسه شورای اداری آموزش و پروش با تبریک فرا رسیدن روز زن و هفته معلم، اظهار کرد: زیرساخت امور اداره کشور، آموزش و پرورش است.
  وی با بیان اینکه خیلی از مسائل و مشکلات که در جامعه وجود دارد به علت عدم آگاهی به قانون و عدم اشرافیت به آن است، افزود: این مشکلات باعث می‌شود که عملکردها تار نشان دهند.

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه خروجی همه ما از آموزش‌وپرورش است، گفت: باید بتوانیم فرهنگ قانون‌مداری و قانون‌گرایی را از ابتدایی‌ها آغاز کنیم کهدر این صورت در بخش فرهنگ موفق می‌شویم.
  رجبی با بیان اینکه نسبت به هم نوع خود باید واقعیت‌ها را بگوییم، تصریح کرد: آن چیزی که می‌ماند خدمت صادقانه است.
  وی با اشاره به اینکه باید فکرها، اندیشه‌ها و نظرها را به خدمت صادقانه محسوس کنیم، خاطرنشان کرد: واقعیت‌ها را به مردم بگوییم وبا آنها صادقانه برخورد کنیم.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمن کار خودش را انجام داد، تاکید کرد: دشمن سنگین‌ترین آسیب را از راه اقتصاد به کشور وارد کرد تا مردم را از مسئولین دور کند اما وظیفه مسئولین با صداقت برخورد کردن است.
  رجبی با بیان اینکه باید جلوی تهمت ناروا را بگیریم و فرهنگ درست را در جامعه نهادینه کنیم، اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا بی‌فرهنگی و خدمت نکردن صادقانه وارد ادارات نشود.
  وی با اشاره به اینکه قدرت و ثروت در نظام اسلامی گردشی است، افزود: اگر ثروت چرخشی نباشد، انسان طغیان می‌کند و استبداد مدیریتی اجرا می‌شود.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: دادن اطلاعات درست از طریق سلسله مراتب اداری می‌تواند راه‌ها را هموار کند تا به نتیجه برسیم.
  رجبی تصریح کرد: کار و تلاش کردن، با برنامه‌ریزی درست و با کمک گرفتن از همه بزرگان شهرستان، می‌تواند مسئولان را به مقصد درست برساند.
  وی خاطرنشان کرد: اگر در مسیر راهمان حقی را ناحق کنیم یا سلایق سیاسی را دخیل دهیم یقینا موفق نخواهیم شد.
  فرماندار صومعه‌سرا  با بیان اینکه بسیاری از مسئولین در شهرستان سکونت ندارند و اطلاعات را رابطه‌ای می‌گیرند، تاکید کرد: گرفتن اطلاعات رابطه‌ای آفت دارد و باید قیچی شود.
  رجبی اظهار کرد: در سال فرهنگ و اقتصاد، فرهنگ باید غنی شود و آموزش و پرورش با جدیت در راستای فرهنگ تلاش مضاعف کنند.
  وی با بیان اینکه مسئله فرهنگ و تعلیم و تربیت مسئله اول نظام ما است، افزود: هیچ چیز به اندازه تعلیم و تربیت در نظام جمهوری اسلامی اهمیت ندارد.
  فرماندار صومعه‌سرا گفت: مدرسه، تعلیم و تربیت و فرهنگ سنگر مبارزه باکفر و استکبار جهانی و شیاطین سیاسی عالم است.

  رجبی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری، تصریح کرد: اگر کشوری بخواهد به عزت مادی، سعادت معنوی، سیتره سیاسی و پیشرفت علمی و آبادانی زندگی دنیا دست پیدا کند، باید با آموزش و پرورش به عنوان یک کار بنیادی و مقدماتی لازم بپردازد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro