علت اصلی بیکاری در کشور توجه مسئولان به بخش خدمات است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۷:۲۹

  کد خبر : 22195

  علت اصلی بیکاری در کشور توجه مسئولان به بخش خدمات است

  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا با بیان اینکه علت اصلی بیکاری در کشور توجه به بخش خدمات است، گفت: مسئولان نظام باید تغییر نگرشی در این راستا داشته باشند

  به گزارش واران نیوز، حسین بالو ظهر امروز قبل از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، ضمن تبریک روز کارگر، اظهار کرد: در حوزه کار، باید به دو جنبه کار و مصرف اهمیت داد.
  وی با بیان اینکه طبق آمار بیشترین توجهات کشور، به سمت کارهای خدماتی است، افزود: ۶۱ درصد درصد از بودجه کشور در بخش خدمات، ۲۷ درصد در بخش صنعت و ۱۲ درصد در بخش کشاورزی است.
  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا با بیان اینکه با توجه به این آمار علت اصلی بیکاری در کشور توجه به بخش خدمات است، گفت: مسئولان نظام باید تغییر نگرشی در این راستا داشته باشند.
  بالو به مهمترین علل بیکاری در کشوره اشاره نمود و تصریح کرد: تعرفه پایین کالاهای وارداتی مصرفی از جمله پوشاک و وسایل آرایش و بهداشتی باعث تعطیلی کارخانه‌های تولیدی در کشور ما شده است که از علل بیکاری است.
  وی خاطرنشان کرد: تمایل مردم به خرید کالاهای خارجی، از دیگر عوامل بیکاری د رکشور است که به ازای هر یک کالای خارجی دو جوان در کشور بیکار می‌شوند.
  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا تاکید کرد: پیشگیری از ورود کالاهای خارجی قاچاق به بازار باعث می‌شود تا جوانان این کشور بیکار نباشند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro