در مقابل دشمن و استکبارستیزی نباید کوتاه بیاییم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۶ اردیبهشت ۹۳ - ۱۶:۳۲

  کد خبر : 22200

  در مقابل دشمن و استکبارستیزی نباید کوتاه بیاییم

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه آرمان امام خمینی(ره) چیزی جز استکبار ستیزی نبود، گفت: ما در مقابل دشمن و استکبارستیزی نباید کوتاه بیاییم

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی ظهر امروز در جلسه ستاد ارتحال امام(ره) اظهار کرد: بزرگترین هنر حضرت امام(ره) انعقاد حکومت اسلامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران بود.
  وی با بیان اینکه بسیاری از افراد در انقلاب‌های مختلف شرکت کرده‌اند که فریادشان الله‌اکبر بود، اما هیچوقت موفق به انعقاد حکومت اسلامی نشدند، افزود: تنها کسی که پس از ائمه معصومین توانست با حمایت ملت، انعقاد حکومت اسلامی را درجهان ایجاد کند حضرت امام(ره) بود.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه امام(ره) هیچوقت نیازی به ما ندارد، گفت: ما به امام(ره) نیاز داریم و اگر امام نبود کسی ما را حساب نمی‌کرد.
  صدیقی با بیان اینکه شهرداران سه شهر تولمات، گوراب‌زرمیخ و صومعه‌سرا باید در مراسم ارتحال امام شهرستان را آماده کنند، تصریح کرد: با خرج کم می توانند بهترین صحنه را در شهرستان نشان دهند.

  وی خاطرنشان کرد: از روسای آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها انتظار می‌رود که به دانش آموزان و دانش‌جویان نشان دهند که مراسم ارتحال امام (ره) است.
  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه امسال باید مراسم ارتحال امام(ره) به صورت ویژه برگزار شود، تاکید کرد: عرصه تنگاتنگ شده و هماورد بین ایران و استکبار جهانی به جاهای باریک کشیده شده است.

  صدیقی با اشاره به اینکه استکبار به خیال خود، ملت ایران از آرمان‌های نظام و انقلاب و در اوجش امام(ره) دست می‌کشد وخسته شده است، اظهار کرد: همه باید نشان دهیم ما همان افراد اوایل انقلاب هستیم که در مقابل استکبار و آرمان‌های امام(ره) ایستاده‌ایم.
  وی با بیان اینکه آرمان امام خمینی(ره) چیزی جز استکبار ستیزی نبود، افزود: ما در مقابل دشمن و استکبارستیزی نباید کوتاه بیاییم.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه ما اگر امام را مطرح کنیم و به باورهای خودمان عمل کنیم، دشمن هیچوقت نمی‌تواند به ایران تعرض کند، گفت: ما باید روی باورهای خودمان محکم و مستحکم بایستیم.
  صدیقی تصریح کرد: استقامت در این راه ما را به اهداف و آرمان‌هایمان که اعتلای نظام و آباد شدن ایران اسلامی و سربلندی ملت جمهوری اسلامی است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro