1000 نفر از صومعه‌سرا به مرقد امام(ره) اعزام می‌شوند

  • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
  • تاریخ خبر : شنبه ۶ اردیبهشت ۹۳ - ۱۶:۳۹

    کد خبر : 22203

    ۱۰۰۰ نفر از صومعه‌سرا به مرقد امام(ره) اعزام می‌شوند

    جانشین فرمانده سپاه صومعه‌سرا با بیان اینکه علاوه بر کاروان پیاده، کاروان سواره هم دارند، گفت: سهمیه اعزام افراد برای کاروان سواره در این شهرستان، یک هزار نفر با ۲۵ دستگاه اتوبوس است

    به گزارش واران نیوز، مرتضی رضایی ظهر امروز در جلسه ستاد ارتحال امام(ره) و سوم خرداد ، اظهار کرد: در این دوبرنامه محوری، برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان اجرا می‌کنند.
    وی با بیان اینکه در سوم خرداد ماه امسال، مانور خودرویی در شهرستان برگزار می‌شود، افزود: شروع مانور از سپاه شهرستان به سمت میدان اصلی شهر و در انتها به سمت مزار شهدای مسجد جعفری است.
    جانشین فرمانده سپاه صومعه‌سرا گفت: یک مراسم ویژه گرامیداشت ایثارگری‌های شهدا در مسجد جعفری برگزار می‌شود که از همه مسئولان شهرستان دعوت می‌شود تا در این برنامه شرکت کنند.
    رضایی با بیان اینکه به مناسبت ارتحال امام(ره)، اعزام  کاروان پیاده به سمت مرقد امام دارند که همه مردم می‌توانند از هر قشری در این کاروان ثبت‌نام کنند، تصریح کرد: سهمیه صومعه‌سرا در این اعزام ۲۲ نفر است.
    وی با اشاره به اینکه اعزام کاروان پیاده به مرقد امام از سوم خرداد است، خاطرنشان کرد: باید پشتیبانی‌های لازم را از اکنون برنامه‌ریزی کنند تا در روز اعزام با مشکلی مواجه نشوند.
    جانشین فرمانده سپاه صومعه‌سرا با بیان اینکه علاوه بر کاروان پیاده، کاروان سواره هم دارند، تاکید کرد: سهمیه اعزام افراد برای کاروان سواره، یک هزار نفر با ۲۵ دستگاه اتوبوس است.
    رضایی با بیان اینکه از امروز باید برای تهیه ۲۵ دستگاه اتوبوس اقدام شود، اظهار کرد: شام افراد اعزامی به وسیله دانشگاه‌های شهرستان تامین می‌شود.
    وی افزود: یک دستگاه اتوبوس، یک دستگاه وانت و ماشین شاسی بلند برای امنیت کاروان اعزامی همراه اتوبوس‌ها است.
    جانشین فرمانده سپاه صومعه‌سرا  با بیان اینکه همه دستگاه‌های شهرستان کمک کنند تا در امر پشتیبانی مشکلی پیش نیاید، گفت: یک مراسم ویژه برای سالروز ارتحال حضرت آیت‌الله احسانبخش در شهرستان برگزار می‌‍شود.
    رضایی تصریح کرد: شب دوازدهم اردیبهشت ماه یادواره شهدای مسجد جعفری و گرامیداشت شهید مرتضی مطهری در مصلی جعفری برگزار  می‌شود

    کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
    Desgined & Programmed by AmirHz.pro