اعتدال جریانات انقلاب باید از سوی آموزش و پرورش به نسل جدید صورت گیرد.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۶ اردیبهشت ۹۳ - ۱۶:۴۹

  کد خبر : 22206

  اعتدال جریانات انقلاب باید از سوی آموزش و پرورش به نسل جدید صورت گیرد.

  اعتدال جریانات انقلاب از سوی آموزش و پرورش به نسل جدید باید صورت گیرد فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه امسال سال آموزش است و در این سال آموزش و پرورش باید مقدم باشد، گفت: آموزش و پرورش زیر ساخت و مبنا است و اعتدال جریانات انقلاب از سوی آموزش و پرورش به نسل جدید باید صورت گیرد

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی ظهر امروز در اولین جلسه ستاد ارتحال امام(ره) و سوم خرداد، اظهار کرد: امسال مراسمات ارتحال امام(ره) باید نسبت به سال‌های گذشته پررنگ‌تر و باشکوهتر برگزار شود.
  وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های موجود در شهرستان باید از ظرفیت موجود خود در راستای برگزاری این مراسم گام بردارند، افزود: امام(ره) متعلق به همه است و مراسم ایشان باید به نحو احسن در شهرستان برگزار شود.
  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه  امام همه چیز ما بود و امام چیزی به ما داد که در طول عمرمان ندیده بودیم، گفت:امام(ره) بعد از پیروزی انقلاب مسیری به ما نشان داد که مسیر نورانی، عدالت، حق‌طلبی و اجرای قانون بود.

  رجبی تصریح کرد: همه ما باید مقید به اجرای قانون باشیم و تلاش کنیم با کمک همدیگر مراسمات سالگرد ارتحال ملکوتی امام(ره) به نحو مطلوب و شایسته در این شهرستان برگزار شود.
  وی با بیان اینکه امسال سال آموزش است و در این سال آموزش و پرورش باید مقدم باشد، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش زیر ساخت و مبنا است و اعتدال جریانات انقلاب باید  از سوی آموزش و پرورش به نسل جدید صورت گیرد.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه آموزش و پرورش نقش  مهم و سازنده‌ای دارد، تاکید کرد: آموزش و پرورش باید پررنگ دیده شود و ما اعتقاد و باور داریم همه در کنار هم تلاش کنیم تا مشکلات را یکی پس از دیگری از سر راه برداریم.

  رجبی اظهار کرد: آموزش و پرورش نقش اساسی در این برنامه‌ها دارد چون دلسوز است و مجموعه دانش‌آموزان در حیطه سیاست گذاری آموزش و پرورش است.
  وی افزود: باید بتوانیم با هماهنگی و تبادل نظر و همفکری، انتقال ارزش و ابعاد شخصیتی حضرت امام(ره) و سایر بزرگان انقلاب سالامی را به نحوی که آموزش و پرورش تدارک دیده اجرایی کنیم.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه با هیچ‌کسی در شهرستان مشکلی ندارد و اجازه دخالت در کارهایش را به کسی نمی‌دهد،گفت: در کارها از افراد عالم مشورت می‌گیرد اما اجازه دخالت افراد در کارهای اجرایی که مرتبط به فرماندار است را نمی‌دهد.
  رجبی با اشاره به اینکه همه باید بدون حب و بغض تلاش کنند و به دور از بازی‌های سیاسی باشند، تصریح کرد: حضور در مسائل سیاسی ما را از کارهای اصلی باز می‌دارد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro