چرخ‌های تولید جامعه به دست زحمتکش کارگران به حرکت در می‌آید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۳:۴۶

  کد خبر : 22229

  چرخ‌های تولید جامعه به دست زحمتکش کارگران به حرکت در می‌آید

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه چرخ‌های تولید جامعه به دست زحمتکش
  کارگران به حرکت در می‌آید، گفت: همانگونه که در جنگ تحمیلی ایثارگران با شجاعت باعث شکست دشمن شدند، امروز نیز کارگران با اتکا به نوآوری و تولید محصولات داخلی با کیفیت، سد عظیمی را دربرابر تحریم‌های اقتصادی دشمنان ایجاد کنند

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی در جمع کارگران شهرستان، ضمن تبریک هفته کارگر اظهار کرد: رزق و روزی حلال را خداوند برای بندگان خود فراهم می‌کند.
  وی افزود: روز جهانی کارگر فرصت مناسبی است تا بیشتر و بهتر به اهمیت، جایگاه و نقش کارگران، این بازوان توانمند تولید و توسعه توجه و ضمن تجلیل از این قشر به ترویج فرهنگ کار و تلاش و سازندگی پرداخته شود.
  امام جمعه‌صومعه‌سرا گفت: کسی که برای نان‌خور خودش زحمت بکشد و عرق بریزد، وی مثل مجاهد فی سبیل‌الله است که در راه خداوند شمشیر برداشته و مبارزه می‌کند.
  صدیقی تصریح کرد: نظام ما باید به جایی برسد که همه بتوانند یک سفره بازی داشته باشند و شاداب زندگی کنند.
  وی با بیان اینکه همه باید زحمت بکشند و برای دلشان کار کنند و سعی کنند سفره آبادی را برای دیگرا نفراهم کنند، خاطرنشان کرد: خداوند به زندگی افرادی که برای دلشان کار می‌کنند و همتشان بر این است که دیگران را شاد کنند، زمینه شادی را برای آنها فراهم می‌کند.
  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه چرخ‌های تولید جامعه به دست زحمتکش کارگران به حرکت در می‌آید، تاکید کرد: همانگونه که در جنگ تحمیلی ایثارگران با شجاعت باعث شکست دشمن شدند، امروز نیز کارگران با اتکا به نوآوری و تولید محصولات داخلی با کیفیت، سد عظیمی را دربرابر تحریم‌های اقتصادی دشمنان ایجاد کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro