ميزان رضايت‌مندي مردم به ميزان خدمات‌رساني به آنان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۴:۲۰

  کد خبر : 22232

  میزان رضایت‌مندی مردم به میزان خدمات‌رسانی به آنان است

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه میزان رضایت‌مندی مردم به میزان خدمات‌رسانی به آنان است، تصریح کرد: دین‌مداری، مردم باوری و استفاده از خرد جمعی باید سرلوحه کار همه مسئولان در نظام اسلامی باشد

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی صبح امروز در جمع مسئولان شهرستان اظهار کرد: با خدمتگزاری بهتر و بیشتر جامعه به سوی پیشرفت سوق داده می‌شود و این امر باعث نشاط مردم می‌گردد.
  وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید در راستای خدمت‌رسانی مضاعف به شهروندان و ارباب رجوع تلاش مضاعفی کنند، افزود: جلب رضایت شهروندان، رفع مشکلات آن‌ها و ارتقای خدمت‌رسانی به مردم از اهم فعالیت‌های در دستور کار و مدنظر در شهرستان است.
  فرماندار صومعه‌سرا گفت: مسئولان باید با تاسی از امام راحل و عظیم‌الشأن، خود را خادم مردم دانسته و در راستای حل مشکلات آنان بیش از پیش کوشا باشند.
  رجبی با بیان اینکه میزان رضایت‌مندی مردم به میزان خدمات‌رسانی به آنان است، تصریح کرد: دین‌مداری، مردم باوری و استفاده از خرد جمعی باید سرلوحه کار همه مسئولان در نظام اسلامی باشد.
  وی خاطرنشان کرد: در راستای تحقق توصیه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری خدمتگزاری بی‌منت و واقعی به مردم به ‌عنوان اصلی‌ترین برنامه‌های مسئولان باشد.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران مسئولیت یک امانت است و وقتی کسی امین شد و مسئولیت برعهده اش گذاشته شد باید با تمام  ظرفیت و توان برای هرچه بهتر شدن وضعیت تلاش کند، تاکید کرد: فرد مسئول باید منافع عموم را بر منافع خود برتری دهد و شایسته سالاری را نیز مدنظر قرار دهد.
  رجبی اظهار کرد: عملیاتی‌کردن فرهنگ خدمتگزاری بی‌منت و تقویت ارتباط نزدیک و صمیمی با مردم برای تحقق برنامه‌های نظام باید محور فعالیت همه مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرار گیرد.
  وی با بیان اینکه همه مدیران در دولت تدبیر و امید موظف هستند نظم و انضباط اداری را در چهارچوب قانون رعایت کنند و به موقع در جلسات حضور یابند، افزود: مسئولان باید در همه موارد نهایت تلاش و کوشش خود را برای حل مشکلات به عمل آورند.
  فرماندار صومعه‌سرا گفت: همه مسئولان باید برخورد انسانی، اسلامی و تکریم ارباب رجوع را در دستور کار خود قرار دهند زیرا مردم ولی نعمت ما هستند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro