متولیان فرهنگی باید مدیریت جهادی و عزم ملی را در صومعه‌سرا پیاده کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۳ - ۳:۲۳

  کد خبر : 22254

  متولیان فرهنگی باید مدیریت جهادی و عزم ملی را در صومعه‌سرا پیاده کنند

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه متولیان فرهنگی باید مدیریت جهادی و عزم ملی را در این شهرستان پیاده کنند، گفت: همه باید هماهنگ و یک‌صدا موضوعات فرهنگی شهرستان را پیش ببرند.

  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی، اظهار کرد: باید به دید و منش فرهنگی بیشتر اوج بدهیم تا شهرستان فرهنگی‌تری داشته باشیم.
  وی با بیان اینکه همه ما در امر فرهنگ کم و کاستی‌های فراوانی داریم، افزود: دشمنان روزبه‌روز از طریق عرصه‌های فرهنگی در خانواده‌ها نفوذ می‌کنند.
  امام جمعه‌ صومعه‌ سرا با اشاره به اینکه صداوسیما و ماهواره‌ها با کانال‌هال فراوان، گره‌های غلط فرهنگی را به خانواده‌ها و جوانان می‌دهند، گفت: این گره‌ها دارد روزبه روز روی آحاد ملت تاثیر می‌گذارد.
  صدیقی با اشاره به پیام سال مقام معظم رهبری، تصریح کرد: همه موحدان، ولایتمداران و طرفداران اسلام ناب محمدی باید دست به دست هم دهند و با مدیریت جهادی و باعزم ملی مسئله فرهنگ را در جامعه نهادینه کنند.
  وی با بیان اینکه ما متولیان فرهنگی در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمنان هستیم، خاطرنشان کرد: دیگر مدیریت‌های سابق جوابگو نیست بلکه همه باید مدیریت جهادی داشته باشند.
  امام جمعه صومعه‌سرا تاکید کرد: مدیریت جهادی همان مدیریت هشت سال دفاع مقدس است که جان را بر کف دست می‌گرفتیم و از باورها و آرمانهایمان دفاع می‌کردیم.
  صدیقی با بیان اینکه دشمن با شبیخون فرهنگی فراوان، به این نتیجه رسیده است که از راه دیگری نمی‌تواند وارد ایران اسلامی شود، اظهار کرد: دشمن به خانه‌های مردم نفوذ کرده و از این راه در خانه‌ها برای خودش سربازگیری می‌نماید.
  وی افزود: متولیان فرهنگی شهرستان باید مدیریت جهادی و عزم ملی را در صومعه‌سرا پیاده کنند و همه هماهنگ و یک‌صدا موضوعات فرهنگی شهرستان را پیش ببرند.
  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: داشنگاه‌ها باید به مسائل فرهنگی و عفاف و حجاب توجه بیشتری کنند و این موضوع را در راس کارهای خود قرار دهند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro